VÝČAPY – JEMNICKO B 2:2
První půle byla vyrovnaná. Hosté hrozili z trestných kopů a domácí měli nebezpečné střely z dálky. Těsně před pauzou šli do vedení po šťastné brance ze standardní situace hosté. Domácím se ve druhém poločase podařilo po hlavičce Tomáše Matouška vyrovnat a po standardce vstřelit ještě jednu branku, když dorazil míč do sítě Jakub Jeleček. Výčapy měly vítězství na dosah, ale v 85. minutě byla po faulu brankáře nařízena penalta, kterou Martin Hošek proměnil.
Góly: 57. T. Matoušek, 65. J. Jeleček – 38. a 85. Hošek (druhý z PK). Rozhodčí: Macek. ŽK: 3:1. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Výčapy: Krátký – Dolák, Nikrmajer, T. Matoušek, J. Jeleček (74. Šimeček), Kafka, T. Kuchera (44. N. Kuchera), Matěj Semerád (65. Macek), L. Jeleček, Pánek, Martin Semerád (57. D. Matoušek). Jemnicko B: T. Tesař – Smetana, O. Tesař, Růžička (55. Polák), Niederhofer, Sevelda (77. Ondrák), Nikrmajer (87. Komenda), Hošek, Nevrkla (28. Kalášek), Axman, Kopr.

NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B – LIPNÍK 1:3
Domácí byli od úvodu aktivnější a vytvořili si řadu šancí, ale byli to hosté, kdo po necelé půlhodině vedl. Brejk zakončil Jonáš. Lipník dál čekal na protiútoky a po jednom z nich udeřil těsně před pauzou podruhé. Hostitelé měli řadu šancí, které ale končily buď na brankové konstrukci, nebo v náruči Urbana.

Druhá půle přinesla stejný obrázek, ale domácí produktivita byla velmi špatná. Hosté si počkali na další šanci a zvýšili už na 0:3. Domácí už pak jen korigovali brankou Zdeňka Sobotky. „Soupeře jsme celou dobu tlačili a on hrál jen na brejky. My jsme ale neproměnili ani tutové šance," těžko se hodnotilo utkání hrajícímu trenérovi rezervy Náměště-Vícenic Bohumilu Nekudovi.
Góly: 73. Z. Sobotka – 26. a 65. Jonáš, 42. Šťáva. Rozhodčí: Kuba. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Náměšť-Vícenice B: Pokorný – Vrba, P. Kopuletý, V. Kopuletý, Pospíšil, M. Sobotka, Z. Sobotka, Stachovič (65. Nekuda), Rabušic (10. Lokaj), Juřena (49. Mucha), Křivánek (58. Bednář). Lipník: Urban – T. Pokorný, P. Pokorný, Skoumal, Krotký, Matoušek, Fišer, Rohony, Jonáš (86. Kratochvíl), Šťáva, Brabenec.

BLATNICE – STUDENEC 2:2
Domácí měli za cíl změnit stoprocentní bilanci soupeře. První krok dvěma výhrami z posledních kol posílená Blatnice udělala ve 21. minutě, kdy se parádně trefil Šplíchal. Hosté se brzy otřepali a z trestného kopu na hranici pokutového území srovnal střelou do šibenice Holoubek. Těsně před pauzou zahrávali hostitelé roh a poločasové vedení jim zajistil hlavou opět Šplíchal.

Po změně stran oba týmy spoléhaly především na brejky, ze kterých měli několik tutovek domácí. Jenže zblízka neskóroval Sova a pak Šplíchalovi po další hlavičce chybělo k hattricku málo. Studenec vyrovnal znovu po přímém kopu Holoubka. I díky nervoznímu závěru nasbírali hosté celkem pět žlutých karet. V hektickém konci zápasu už gól nepadl, a tak se body po zásluze dělily.
Góly: 21. a 45. Šplíchal – 37. a 53. Holoubek. Rozhodčí: Kalášek. ŽK: 0:5. Poločas: 2:1. Blatnice: Holík – Tomšíček, Karásek, Doležal, Pokorný (70. Šimek), Lojka, Trnka, Šabatka, Sova, Foltýn, Šplíchal (85. Dušek). Studenec: Pěnčík – Petr Matějek, Pavel Matějek (51. Komárek), P. Strnad, J. Strnad, Holoubek, Chalupa, Rousek, Nejedlý (46. Hájek), Dufek (82. Kučerňák).

H. ÚJEZD – ČÁSLAVICE-SÁDEK 1:3
Derby začali lépe hosté. Jejich snahu korunoval po přímém kopu z 18 metrů Vaníček. Míč skončil i přes zásah brankáře Hradeckého u levé tyče – 0:1. Hra se přelévala, ale domácí nemohli najít rytmus. Čáslavice opět udeřily, když se centr do vápna odrazil k volnému Lampířovi a ten se z malého vápna nemýlil.

Do druhé půle nastoupil Horní Újezd s větší bojovností, aktivitou, zjednodušenou hrou a přesnějšími přihrávkami přišly i náznaky šancí. Ty vyústily v samostatný únik Míči v 56. minutě, který brankáři Kružíkovi nedal šanci – 1:2. Nováček soutěže byl v tu chvíli aktivnější a do stejné stoprocentní šance se dostal opět Míča, ale tentokrát Kružíka nepřekonal.

Hosté z ničeho nic udeřili Lampířovou střelou z pětatřiceti metrů, kdy míč zaplul za záda Hradeckého a tím otupil snahu Horního Újezdu. Přesto se hostitelé dočkali ještě jedné šance, když se z velkého vápna nepodařilo tváří v tvář překonat Kružíka Čudrnákovi.

„Hosté rozhodli dvěma góly už v první půli. Nám se sice podařilo zápas zdramatizovat, ale soupeř vstřelil ještě parádní gól. Nedokázali jsme navázat na výkon z minulého kola a absence tří hráčů základní sestavy byla znát. Soupeři, který byl lepší, blahopřeji," hodnotí domácí trenér Petr Špaček.
Góly: 56. Míča – 17. Vaníček, 36. a 78. Lampíř. Rozhodčí: Holý. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 0:2. H. Újezd: Hradecký – Martin Veselý, Řezáč, Čermák, Sláma, Kučera, Ošmera, Kresa, Míča, Krčál, Marek Veselý. Čáslavice-Sádek: Kružík – Růžička, Busta, Obůrka, Zikmund, Klika, Roupec, Lampíř (88. Hanzal), Rygl (81. Bednář), Vecheta, Vaníček (71. Kopl).

STAŘEČ – ROKYTNICE 3:2
První půlhodinu se před početnou diváckou kulisou hrál kvalitní a vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. Domácí zabrali až posledních patnáct minut poločasu, ale do kabin se šlo za bezbrankového stavu.

Stařeč po změně stran přidala na aktivitě a brzy vedla zásluhou Břízy. Další dvě trefy si připsal domácí Pislcajk a vypadalo to, že je rozhodnuto.
Rokytnice ale nesložila zbraně a v 75. minutě z pokutového kopu snížila Vahilou. O chvíli později se hosté znovu prosadili ze standardní situace a bylo na drama zaděláno. Hostitelé však závěrečný tlak soupeře ustáli.

„Myslím, že jsme viděli kvalitní derby z obou stran. Přišlo hodně diváků a zápas se musel líbit. Z naší strany to byl nejlepší výkon na podzim," hodnotil stařečský kouč František Prokop.
Góly: 49. Bříza, 69. a 73. Pislcajk – 75. Vahila (PK), 78. Prokeš. Rozhodčí: Mitáš. ŽK: 2:3. Diváci: 250. Poločas: 0:0. Stařeč: Obůrka – Lauš, Vodička, Pysk, Rambousek, Kaňka, Zsihovics, Ježek (89. Strouha), Bříza, Dvořák, Pislcajk (88. Zejda). Rokytnice: Hobza – Jičínský, Hakl, Prokeš, Vahila, Štefánek, Ferkl (72. Veleba), Dalecký, Herbrych (75. Jičínský), Syrový, Štork.

CHLÍSTOV – MOHELNO 1:6
Domácí si na úvod vypracovali tři slibné a jednu vyloženou šanci, kterou neproměnil těsně vedle hlavičkující Svoboda. V 16. minutě přišel trest. Po několika chybách na levé straně se hosté dostali ke kombinaci, kterou zakončil křižnou střelou Drápela. O tři minuty později vyrovnal po Smolíkově přihrávce Svoboda. Za dalších pět minut vrátil Mohelnu vedení další nechytatelnou střelou Drápela. Zaskočení domácí pak začali chybovat ještě více a to soupeř potrestal Drápelovým gólem do šatny.

Chlístov začal druhou půli náporem, ale nic z něj nevytěžil. Situaci zkomplikoval domácím zbytečným vyloučením Michal Kuchařík, který v přerušené hře strčil do protihráče. Mohelno využilo přesilovku. „Hosté se dostali do pohody a školili nás v jednoduchosti. A když jsme přidali nedisciplinovanost, tak bylou jen otázkou, kolik ještě dostaneme branek. Postupně jsme vyprodukovali velké množství hrubých chyb," mrzelo domácího trenéra Milana Špačka. Jeho tým inkasoval ještě třikrát. „Soupeř si odvezl tři body zaslouženě. Z naší strany musí v následujících zápasech dojít ke zlepšení, abychom mohli pomýšlet na body," má jasno chlístovský trenér.
Góly: 19. Svoboda – 16., 24., 45. a 83. Drápela (čtvrtý z PK), 64. Horký, 79. Jeřábek. Rozhodčí: Kuba. ŽK: 3:0. ČK: 1:0 (61. Svoboda). Poločas: 1:3. Chlístov: Belvončík – M. Kuchařík, T. Kuchařík, Uhlíř (46. Brestovský), Hrbáček, Smolík (46. Patočka), M. Rygl, L. Rygl, Nováček, Pokorný (46. Šaman), Svoboda. Mohelno: Ležák – Šanda, Kerndl, Žák, Kopeček, Staněk, Horký, Sladký (8. Hrubeš), Drápela, Jeřábek, Vostal (79. Mohelský).

OKŘÍŠKY B – PŘIBYSLAVICE 2:4
Sousedské derby začalo opatrně, ale v první půli měli více ze hry hosté. Přibyslavice si vypracovaly tři šance, ale bez gólového efektu. A když neuspěl ani na druhé straně Bastl, šlo se do kabin za bezbrankového stavu.

Druhá půle již nabídla početné návštěvě lepší podívanou. Nejprve byl v pokutovém území faulován Bastl a Ježek poslal Okříšky do vedení. Tatáž situace se opakovala za dvě minuty na druhé straně a Hruška vyrovnal. Hosté otočili skóre po hrubé chybě obrany Lopatářem. Domácí ještě stačili srovnat, když se po rohu trefil Michal Večeřa, ale po hrubce v 88. minutě je dostal do kolen Kolman. V závěrečné honbě za vyrovnáním dovršil výsledek utkání hostující Škorpík.
Góly: 58. Ježek (PK), 79. M. Večeřa – 60. Hruška (PK), 68. Lopatář, 88. Kolman, 90. Škorpík. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 3:2. Diváci: 250. Poločas: 0:0. Okříšky B: Syrový – Jeřábek (64. L. Rampír), Vostal, Dokulil, Ježek (73. Bulant), M. Večeřa, F. Rampír, I. Večeřa, Bastl, Binka, Tůma. Přibyslavice: Čejka – Holub, Kopeček, Kovář, Hruška, Kolman, Škorpík, Matějek, Šárka, Skrobikowski, Lopatář.