Bedřichov smetl neškodnou Rokytnici

VYSOČINA - V I. B třídě se Bedřichov nepáral s Rokytnicí, která domů odjížděla s nevídaným výpraskem. Premiérové výhry se dočkal Kostelec.

18.9.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

I. B třída – sk. A

KOSTELEC – VESELÝ ŽĎÁR

3:0

Hned v 1. minutě zužitkoval krásnou přihrávku Nováka Kružík a v 11. minutě se po jeho centru nejlépe zorientoval na malém vápně Smejkal.
Ve 48. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Novák a hostující celek si poté vytvořil herní převahu, ovšem bez jakéhokoli střeleckého efektu. Po rychlém výpadu v 80. minutě zastavili hostující beci Smejkala nedovoleně a pokutový kop Ohnsorga znamenal třetí pojistku.

Góly: 1. Kružík, 11. Smejkal, 80. Ohnsorg (PK). Rozhodčí: Petr st. ŽK: 4:1. ČK: 1:0 (48. Novák). Diváci: 100. Poločas 2:0. Kostelec: Krpálek - Páral, Doležal, Procházka, Blaško - Kružík (69. Nikodým), Ohnsorg, Novák, Smejkal (87. Tymkovič) - Králík (78. Duben), Šmahel.

TIS – BATELOV

2:1

Domácí sice vedli trefou Veselého z penalty, byli však značně nervózní v zakončení. Nejdříve Kučera hlavičkoval nad, potom Šoupal nevyřešil samostatný únik. Po přestávce si dal Tis vlastní gól, ale po hodině hry mu vrátil vedení Veselý, jehož trefa byla nakonec vítězná.

Góly: 10. (PK) a 60. Veselý – 54. vlastní. Rozhodčí: Štastný. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Batelov: Cháb – Marek, T. Minařík, Beseda, Poledna – Hlaváček, P. Kourek, Vítek, F. Kourek – Vostál, Z. Koreš (Š. Minařík, T. Koreš).

I. B třída – sk. B

JAKUBOV – LUKA N. J.

3:2

Hned v třetí minutě dostal domácí do vedení Zika. Ve zbytku poločase však byli aktivnější hosté, kteří po trefách Urbana a Gavallera vývoj otočili. To samé se ale podařilo ve druhém dějství domácím. Lojda rozhodl v nastavení.

Góly: 3. Zika, 68. Matušina, 90.(+1) Lojda – 15. Urban, 27. Gavaller. Rozhodčí: Slezák. ŽK: 3:3. Diváci: 150. Poločas: 1:2. Luka: Čejka - Kubeš, Hlávka, Telčer, Láznička – Trombelli, Doležálek, Merhaut, Gavaller - Urban, Mach (Hytnaus, Havelka, Číhal).

HROTOVICE – TELČ

4:0

Diváky v Hrotovicích dostal do varu Salák si řádně vychutnal telčskou obranu. Hosté působili odevzdaným dojmem a v zápase se hrálo pouze o konečné skóre.

Góly: 20. Horváth, 55. a 83. Salák, 62. Hrůza (PK). Rozhodčí: Beneš. ŽK: 2:2. Diváci: 200. Poločas: 1:0. Telč: Nedorost – Plucar, Vetýška, Všohájek, Kratochvíl (79. Straka) – Holý, Jančok (53. Petrů), Bartůšek, Chalupa – Hejda, Kříž.

BEDŘICHOV – ROKYTNICE

8:0

Sobotní střetnutí od úvodních minut připomínalo hru kočky s myší. Bedřichov si s Rokytnicí dělal, co chtěl. Po změně stran si domácí střelci seřídili své pušky lépe a pěti dalšími trefami poslali hosty domů.

Góly: A. Oberreiter 3, Tůma, Kocmánek, P. Mašek, Vanko, D. Oberreiter. Rozhodčí: Šedivý. ŽK: 0:1. Poločas 3:0. Bedřichov: Šereda – Vanko, Kocmánek, Číhal, Lapeš – D. Oberreiter (70. Pokorný), A. Oberreiter, Tůma, D. Mašek – Bláha (56. Škoda), P. Mašek.
18.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

Výstava v Zahrádkářském domě ve Švabinského ulici.
22

OBRAZEM: Zahrádkáři pořádají velkou jubilejní výstavu

Ve volebním obvodu Vladislav může k volební urně přijít 756 oprávněných voličů.
5

Volby ve Vladislavi: I občanský průkaz už jsme po rozpečetění urny našli

„Volím topku,“ prozradil vězeň a kuchař Mikuláš Horváth

Lesní Jakubov – Dovařil rajskou a plněnou vepřovou kapsu s opečenými bramborami. A pak už padesátiletý Mikuláš Horváth, „služebně“ nejstarší vězeň rapotické věznice, netrpělivě vyhlížel volební komisi, aby mohl do urny vhodit svůj hlasovací lístek.

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Hlasování začalo, otevřelo se 1 137 volebních místností

Vysočina – Úderem páteční čtrnácté hodiny, kdy v celé zemi začaly letošní sněmovní volby, se na Vysočině otevřelo 1137 volebních místností. Voliči, kteří do nich přicházejí, mohou odevzdávat své hlasy 419 kandidátům, kteří kandidují na kandidátních listinách 24 volebních stran.

Víkend: Koná se drakiáda i setkání s čajomilcem

Třebíč - Autorské čtení, vyprávění cestovatelů, tvoření s dětmi a drakiáda. Takové jsou tipy Denku na nadcházející víkend.