TŘEBÍČ B – HARTVÍKOVICE

3:3

Hartvíkovice přitlačily juniorku na vlastní polovině a jako první se zapsal na listinu střelců Hanák, který do zápasu nastoupil po nemoci s tréninkovým mankem.

Po půlhodině hry se Hartvíkovice radovaly podruhé, po rohu na přední tyč na rozdíl dvou branek zvýšil hlavou Neumann. V závěru první půle se Hartvíkovice nadechovaly už ke třetímu smrtícímu úderu, ale na poslední chvíli uhasil doutnající požár v třebíčské obraně Brabenec.

„První půlka byla velmi dobrá, opět jsme ale nezvládli druhý poločas. Vzhledem k průběhu utkání jsme s bodem spokojení. Domácí otočili prohraný zápas,“ říká trenér Hartvíkovic Jiří Hajský.

Po přestávce se však nezměnily pouze strany, ale i předvedená hra. Hartvíkovice, které do té chvíle jednoznačně kontrolovaly utkání, přenechaly aktivitu domácímu celku a to se jim nevyplatilo už ve 48. minutě. Kontaktní gól vstřelil opět po rohovém kopu Řezáč, který se nejlépe zorientoval ve skrumáži.

Vyrovnání se diváci dočkali v 74. minutě, na vápně se opřel do míče Durajka a šikovná těč Venhody poslala gólovou navštívenku za záda brankáře Chalupy.

Šok pro hosty znamenala individuální akce střídajícího Smažila, který se uvolnil po levé straně a prostřelil hartvíkovického gólmana potřetí. Hosté se však dokázali zvednout, ve druhé minutě nastavení rozdělil body po přetaženém centru Rusler.

„Remíza je spravedlivá, první poločas byl špatný a soupeř na hřišti kraloval, po přestávce jsme favorita soutěže přehráli,“ popisuje kouč třebíčské juniorky Petr Seifert.

Góly: 48. Řezáč, 74. Venhoda, 90. Smažil - 9. Hanák, 29. Neumann, 90. (+2) Rusler. Rozhodčí: Doležal. ŽK: 2:2. Diváci: 200. Poločas: 0:2. Třebíč B: Koubek – Venhoda, Ošmera, Brabenec, Tůma – Orálek (75. Anděl), Linhart, Durajka, Řezáč – Netoušek, Kylíšek (83. Smažil). Harvíkovice: Chalupa – Záviška, Kašpar (64. Hošek), Rusler, Vodička, Zedníček (79. Velizar) – Mičko, Chládek, Duša – Neumann, Hanák (69. Střelec). Nejlepší hráči: Ošmera, Brabenec - Neumann.

1. Ždírec 7 5 0 2 12:5 15
2. Polná 7 4 2 1 9:6 14
3. Hartvíkovice 7 3 4 0 15:8 13
4. Humpolec 7 4 1 2 12:8 13
5. Pelhřimov 7 3 3 1 12:6 12
6. Bystřice 7 3 3 1 11:10 12
7. Okříšky 7 2 4 1 13:6 10
8. Janovice 7 3 1 3 10:7 10