ČÁSLAVICE-SÁDEK - BUDIŠOV-NÁRAMEČ 2:3
Domácí začali dobře a jejich aktivita vyústila ve vedoucí gól Šimka v 8. minutě. Jenže ze stavu 1:0 se neradovali dlouho, v 17. minutě gólman Gábor neodhadl dobře míč a Švec srovnal na 1:1. Hosté potom převzali iniciativu a do konce půle byli lepším týmem.
Druhý poločas byl věrnou kopií toho prvního. Domácí poslal do vedení opět Šimek, ale hosté si připravili celkem brzy odpověď. Potom se uklidnili a z pohody vytěžili ještě vítězný gól Dvořáka. Potom se domácí uchýlili k nakopávání míčů, ale výraznější brankovou příležitost si nevytvořili. Zajímavostí je, že všechny góly Budišova padly po standardních situacích.
Góly: 8. a 47. Šimek - 17. a 62. Švec, 69. Dvořák. Rozhodčí: Masopust, ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Čáslavice-Sádek: Gábor - Jiří Novák, Bělák, Bajgl, Polovčík - Klika, Hlaváč, Šimek, Jakub Novák (31. Angao) - Rubák, Sedláček (57. Plachetka). Budišov-Nárameč: Syrový - Svoboda (55. Maša), Houzar, Kašpar, Švec - Dvořák, Mezlík, Večeřa, Dostál - T. Nováček, K. Nováček.

PŘIBYSLAVICE - ŠEBKOVICE 1:1

První půle, kdy mělo každé mužstvo po jedné velmi dobré, ale nevyužité šanci, byla celkem vyrovnaná. Od začátku druhého poločasu začali domácí nabírat obrátky a postupně si vypracovávat i šance. Jednu z nich zaslouženě proměnil v 58. minutě hlavou Noháček ve vedoucí branku domácích.
Ti si pak vytvořili několik dalších tutových šancí, ale místo zvýšení náskoku se hosté při jednom sporadickém útoku dostali do vápna a v 80. minutě Alešem Kotačkou vyrovnali. Domácí v závěru hosty opět přitlačili, měli šance, kopali sérii několika rohů, ale hosté horko těžko remízu i díky výbornému výkonu brankáře Kuby uhájili.
Góly: 58. Noháček - 80. A. Kotačka. Rozhodčí: Beseda, ŽK: 3:1. Diváci: 110. Poločas: 0:0. Přibyslavice: Šimeček - Plocek, Vejmělek, Dohnal, Štveráček - Kovář, Čech (78. Fiala), Samek (65. Částka), Musil - Masopust (90. Veselý), Noháček. Šebkovice: Kuba - Hrůza, Černý, Tržil, Nohel (90. Uhlíř) - Klubal, V. Kotačka (75. A. Kotačka), Roupec, Přibyl - P. Kotačka, Říha (90. Pecka).

BOHDALOV – KOUTY 1:0

Bohdalov měl po celý zápas navrch, ale šance útočníků zůstávaly dlouho nevyužity. Množství spálených příležitostí gradovalo hlavně po přestávce. Rozhodnutí přišlo až těsně před koncem. Kántor přenesl z boku hru na kraj velkého vápna, Musil si zpracoval a ukázkově přehodil vyběhnutého Eliáše.
Gól: 89. V. Musil. Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 1:3. Diváci: 400. Poločas: 0:0. Bohdalov: Bílek – Štikar, Novotný, Schneider, Neuman (77. T. Vomela) – Petr Jaroš, Pavel Jaroš, Doležal, Musil – Křesťan, Kántor. Kouty: Eliáš – Chaloupka, Čech, Neuwirth – Růžička (73. Kukla), Doležal, Parma, Kašpar – Nejedlý, Semrád, Cára (60. Nováček).

TŘEŠŤ – NÁMĚŠŤ N. O. 2:2
V první půlce diktovali tempo domácí fotbalisté, kteří si vypracovali několik slibných šancí. Ujala se však jediná. Po individuální akci Pavla Svobody se odrazil míč k Svěrákovi, který nezaváhal.
Po změně stran převzali otěže utkání hosté a už na začátku se postarali o zvrat. V 48. minutě stál na konci brejkové situace Franěk. Vzápětí se po rohu prosadil hlavou Orálek.
Domácí se dočkali vyrovnání v 77. minutě. P. Svoboda uplatnil svůj důraz a dopravil míč do branky. „My jsme mohli přidat dva góly v první půlce, soupeř zase ve druhé, takže remíza je myslím spravedlivá,“ komentuje jeden z koučů Třeště Petr Jelínek.
Góly: 40. Svěrák, 77. P. Svoboda – 48. Franěk, 51. Orálek. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas 1:0. Třešť: Jindřich – Rod, Mikeš, Kříž, Kodys – Svěrák (76. Kadlec), Krejčí, Trnka, Mareš – Gutwald, Svoboda. Náměšť n. O.: Tvrdý – Frýbort, Vrba, Sázavský, Mašíček – Eliáš, Klíma (46. Malý), Orálek, Franěk – Sedlák, Laštovička.

V. MEZIŘÍČÍ B – RAPOTICE 2:2

I přes optickou převahu rapotického nováčka byli domácí nebezpečnější, což potvrdili i gólově. Po akci Dufka tečoval míč za Soustružníkova záda Trnka. Dvě minuty na to se za obranu dostal Dufek, mazácky si obhodil rapotického gólmana a zvýšil náskok. Hostům vyšlo střídání do druhého poločasu. Svůj první dotyk s míčem přetavil ve snížení Stehlík, který z úhlu prostřelil Kučeru.
Rapoticím se pak podařilo vyrovnat. Poté mohl vedení domácích pojistit Beran, ale sám před Soustružníkem selhal a tak přišel trest. Po centru ze strany se hlavou trefil kanonýr Matoušek a vyrovnal. Stejný hráč mohl dokonat i obrat, ale jeho lob z poslední minuty jen těsně minul branku bezmocného Kučery.
Góly: 28. Trnka, 30. Dufek – 48. Stehlík, 71. Matoušek. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 2:5. Diváci: 100. Poločas: 2:0. V. Meziříčí B: Kučera – D. Invald, Kružík, L. Střecha, Souček – Jedlička, Smejkal, Halámek, Kafka – Trnka (46. Beran), Dufek (65. Žák). Rapotice: Soustružník – Káňa, Klusák, Milan Laš, Šic – Otcel (46. Stehlík), Stér (75. Martin Laš), Havel, Titov (65. Slaný), Illek – Matoušek.