ČÁSLAVICE/SÁDEK - STONAŘOV 1:2
První poločas byli domácí hráči lepší, hostující ovšem mužstvo působilo bojácným dojmem. To stvrdila 20. minuta, kdy skóre otevřel Šimek. Domácí chtěli pokračovat s předvedenou hrou i po změně stran, ale nakonec zůstalo jen u přání. „Zabetonovali jsme to a přestali jsme hrát aktivně. V podstatě jsme čekali na smrt,“ povzdech si vedoucí mužstva Jan Bartík. Hosté toho využili, v 62. minutě vyrovnal Špaček a tři minuty před koncem rozhodl důležitý záchranářský duel z penalty Čumpl.

Góly: 20. Šimek - 62. Špaček, 88. Čumpl. Rozhodčí: Doležal, ŽK: 3:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Čáslavice/Sádek: Smetana - Novák, Hanzal, Suchna, Polovčík (75. Lampíř) - Bělák, Hlaváč, Šimek, Kurtin - Plachetka, Klika. Stonařov: Krupica - Špaček, Blaha, Zajíc, Holý (55. Čumpl) - Digrín, Nešpor (90. Lanc), Šmarda, Kain - Štěpnička, Šána.

JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU – ROZSOCHY 3:1
Domácí, kteří si již zajistili postup do krajského přeboru, nastoupili proti velmi odhodlanému soupeři. Hosté totiž bránili prakticky v devíti hráčích a nepouštěli favorita na vůbec dostřel. V úvodním poločase tak po zásluze drželi nečekanou bezbrankovou remízu.

Vše se ale změnilo ve druhé půli, kdy hosté už na domácí nestačili. Nejprve aktivní Sova našel Dusíka a ten dostal své barvy do vedení. O deset minut později opět zaúřadoval Dusík, když využil centr Svobody. V závěru dal třetí branku domácích Plíšek, jenž využil hezké akce Vybírala. Hosté na konci utkání už jen výsledek zkorigovali.

Góly: 48. a 58. Dusík, 67. Plíšek – 81. P. Kučera. Rozhodčí: Franc. ŽK: 2:0. Diváci: 230. Poločas: 0:0. Jaroměřice nad rokytnou: Bartoš – Foltýn (70. Brabenec), Svoboda, Urbánek, Kopeček – Krontorád, Novotný, Sova, Dusík - Plíšek (80. Hanák), Vybíral. Rozsochy: Juračka – Vítka, Svítil (64. Kučera), E. Šibor, R. Šibor – J. Vališ, Dvořák (87. Holý), Čech, A. Padrtka – Bureš, Kříž (74. R. Vališ).

KOUTY - NÁMĚŠŤ 2:2

První poločas začal vyrovnaně. Hosté se snažili posílat dlouhé míče za domácí obranu, ale sami se vystavovali do ofsajdové pozice. Naopak domácí hráli na jistotu. V 15. minutě po centru Doležala si na velkém vápně pohrál s obráncem hostů Tenkl a vsítil vedoucí gól.
V druhém poločase začali lépe domácí a v 55. minutě po rohovém kopu si ve velkém vápně sám nakopl do ruky míč hostující Orálek a z penalty Čáp zvýšil na 2:0. Potom začali hrát hosté a klíčový moment přišel v 59. minutě, kdy nešetrně hostující Kratochvíl dal koňara domácímu brankáři Šteflovi.

„Jeho pohyb omezen a znervóznělo celé mužstvo,“ uvádí sekretář Koutů Zdeněk Zimola.
Potom přišly smolné chvilky pro Šaldu, nejdříve si dal vlastní gól a podepsal se i pod vyrovnání. Pomalou malou domů nahrál na kopačky Vildomce a ten upravil na konečnou remízu 2:2. V závěru se už obě mužstva spokojila s remízou.

Góly: 15. Tenkl, 55. Čáp (PK) - 64 vlastní, Vildomec. Rozhodčí: Bína, ŽK: 1:1. Diváci: 140. Poločas: 1:0. Kouty - Štefl - Smejkal, Čech, Neuwirth, Šalda - Fejt (85 Dvořák), Doležal, Parma, Semrád - Tenkl, Čáp. Náměšť: Kouklík - Frýbort, Sázavský, Mašíček (6. Kratochvíl), Sedlák - Vildomec, Klíma, Orálek, Franěk - Rous, Laštovička.

ŠEBKOVICE – PŘIBYSLAVICE 2:1

Domácí nastoupili k utkání v pozměněné sestavě, první poločas se odehrál bez vyloženějších šancí, přesto ale jednu z mála dokázali už ve 12. minutě využít hosté, když si na trestný kop naskočil Rozsypal a hlavou skóroval - 0:1. Rozuzlení duelu přinesl druhý poločas - hned v 50. minutě si mohli hosté pojistit vedení, ale nařízenou penaltu Kuba instinktivně kryl.

Domácí poté začali konečně více bojovat, dostávali se častěji před Piska, až ten při jednom průniku Černého použil nedovolený zákrok v jasné šanci a musel předčasně pod sprchy.
Nařízenou penaltu pak proměnil Pavel Kotačka a začínalo se znovu. V 78. minutě se pak Šebkovice dočkaly vedoucí branky, když se odražený míč dostal k Roupcovi a ten křižnou střelou zajistil svému celku velice důležité tři body.

Góly: 71. P. Kotačka (pen.), 78. Roupec - 12. Rozsypal. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 2:1. ČK: 0:1, 69. Pisk. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Šebkovice: Kuba - Tržil, A. Kotačka, Z. Přibil, V. Přibil - P. Kotačka, V. Kotačka, Roupec, Holík (72. Říha) - Bulíček (85. Klubal), Černý (90. Hrůza). Přibyslavice: Pisk, Masopust, Marzini, Zeiber (56. Dohnal), Musil, Kovář, Čech, Rozsypal, Kirchdorfer (69. 70. Škorpík/Fryauf), Částka, Samek.