OKRESNÍ PŘEBOR
Výsledky 13. kola: Hartvíkovice – Vladislav 1:2 (1:1), Horní Újezd – Blatnice 2:3 (2:2), Výčapy – Chlístov 1:0 (0:0), Koněšín – Třebelovice 1:2 (1:1), Myslibořice - Nové Syrovice 1:0 (1:0), Lipník – Studenec 6:1 (2:0), Náměšť-Víc. B – Rokytnice 2:3 (1:0).
1. Výčapy 12 9 1 2 31:11 28
2. Třebelovice 12 9 1 2 43:26 28
3. Vladislav 12 9 1 2 31:18 28
4. Rokytnice 12 7 1 4 37:23 22
5. Chlístov 12 6 0 6 39:30 18
6. Myslibořice 12 5 3 4 22:32 18
7. Lipník 12 5 2 5 38:30 17
8. Náměšť-Vícenice B 12 5 2 5 38:34 17
9. Nové Syrovice 12 5 1 6 20:31 16
10. Hartvíkovice 12 4 2 6 31:28 14
11. Blatnice 12 4 2 6 24:34 14
12. Horní Újezd 12 3 2 7 23:30 11
13. Studenec 12 2 2 8 25:44 8
14. Koněšín 12 1 0 11 10:41 3
III. TŘÍDA
Výsledky 13. kola: Rapotice B – Rouchovany 1:6 (1:1), M. Budějovice B - Dukovany B 4:1 (2:1), Kouty B - Okříšky B 1:2 (1:0), Radotice – Třebenice 2:2 (2:2), Hrotovice – Čáslavice-Sádek 1:2 (0:1), Opatov – Pyšel 3:1 (0:0), Jemnicko B - Šebkovice B 1:0 (1:0).
1. Rouchovany 12 11 0 1 68:16 33
2. Jemnicko B 12 8 1 3 29:24 25
3. Okříšky B 12 7 2 3 46:29 23
4. M. Budějovice B 12 7 2 3 36:24 23
5. Čáslavice-Sádek 12 6 3 3 33:19 21
6. Opatov 12 6 1 5 37:29 19
7. Radotice 12 5 3 4 22:27 18
8. Dukovany B 12 5 2 5 30:35 17
9. Rapotice B 12 4 2 6 35:43 14
10. Šebkovice B 12 4 1 7 22:37 13
11. Pyšel 12 3 3 6 24:33 12
12. Třebenice 12 2 5 5 27:44 11
13. Hrotovice 12 2 1 9 23:37 7
14. Kouty B 12 1 0 11 24:59 3
IV. TŘÍDA – SKUPINA A
Výsledky 11. kola: Třebenice B – Mohelno 2:2 (2:1), Březník – Hodov 9:2 (4:2), Smrk – Radkovice 0:4 (0:2), Budišov - Nár. B – Valeč 1:2 (1:1), Slavice – Kralice 8:0 (2:0).
1. Valeč 9 7 2 0 29:9 23
2. Radkovice 9 7 1 1 27:10 22
3. Slavice 10 7 0 3 36:12 21
4. Březník 10 5 2 3 33:19 17
5. Mohelno 10 3 5 2 19:10 14
6. Budišov-Nárameč B 10 4 1 5 25:21 13
7. Třebenice B 10 4 1 5 19:20 13
8. Smrk 10 3 2 5 11:20 11
9. Kralice 10 3 1 6 9:27 10
10. Hodov 10 3 0 7 23:44 9
11. Ocmanice 10 0 1 9 8:47 1
IV. TŘÍDA – SKUPINA B
Výsledky 11. kola: Stařeč B – Předín 0:3 (0:1), Heraltice – Domamil 2:2 (1:2), Blatnice B – Litohoř 2:3 (0:2), Police - Přibyslavice B 1:2 (1:2), Podhorácko - Želetava B 3:3 (2:2), Jakubov – Štěměchy 9:1 (4:0).
1. Předín 11 10 1 0 58:11 31
2. Stařeč B 11 9 1 1 54:19 28
3. Litohoř 11 6 1 4 34:28 19
4. Podhorácko 11 5 3 3 38:24 18
5. Želetava B 10 5 2 3 42:22 17
6. Přibyslavice B 11 5 0 6 34:24 15
7. Jakubov 11 4 2 5 35:38 14
8. Heraltice 11 4 1 6 20:42 13
9. Blatnice B 9 3 0 6 26:27 9
10. Police 11 2 1 8 17:37 7
11. Štěměchy 10 2 1 7 17:58 7
12. Domamil 11 2 1 8 13:58 7