Bez bodu v tabulce zůstává již jen další nováček z Koněšína, který před velmi pěknou návštěvou padl po výsledku 2:5 s rezervou Náměště-Vícenic. Stejným výsledkem skončil také duel Studence s Chlístovem.

Naopak bez ztráty kytičky zůstávají již jen dva týmy. Rokytnice splnila roli favorita proti Hornímu Újezdu a Třebelovice čtyřmi brankami přehrály venku Nové Syrovice.

MYSLIBOŘICE - VLADISLAV 2:2

Góly: 39. Matoušek, 81. Vejvoda - 77. a 90. (PK) Krátký. Rozhodčí: Kuba, ŽK: 2:0, ČK: 1:0 (90. Vejvoda). Diváci: 100. Poločas: 1:0. Myslibořice: Ošmera - Kratochvíl, Vejvoda, Svoboda, Macháček, Šabatka (32. Trpišovský), M. Šoustal (70. V. Čapoun), Matoušek, Ludvík (90. Nevoral), Hvězda, Dufek (90. D. Šoustal). Vladislav: Nejerál - Martinovský, Chalupa, Otruba, Paločko, Hrůza (38. P. Petz), Nevoral, Veleba (76. Ciprys), Vyletěl, Macek (88. Tůma), Krátký.

NOVÉ SYROVICE – TŘEBELOVICE 1:4

Góly: 76. Sosnar - 18. Buček, 36. J. Jurka, 50. a 60. Máca. Rozhodčí: Sarkány, ŽK: 0:1. Diváci: 145. Poločas: 0:2. Nové Syrovice: Novák - Růžička, Filipský, Procházka (55. Weidenthaler), Janoušek, Vítek, Lang, Svoboda, Houserek (41. Fryauf), Sosnar, Dvořák. Třebelovice: Nesiba - R. Jurka, Kabelka, Máca, J. Jurka, Michal, Šmíd, Janíček, Bastl (87. Brychta), Buček (83. O. Jurka), Čurda (46. Skoumal).

Třebíč postoupila do semifinále extraligy U21

LIPNÍK - BLATNICE 2:4

Góly: 7. a 25. Fňukal - 28. a 30. Sova, 39. Svoboda, 54. J. Trnka. Rozhodčí: Kaňka, ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 2:3. Lipník: Skoumal - Matoušek, Š. Vala, Tretera, Kisela, Rohony (9. Procházka), Mašeja (89. Peštál), M. Vala (65. Pekárek), Fňukal, Čtvrtníček, Virgl. Blatnice: Holík - Svoboda, Šimek (51. Eberl), Rumíšek, J. Trnka, M. Trnka, Sova (79. T. Šabatka), Hutař, Karásek, Lojka, Pokorný.

ROKYTNICE - HORNÍ ÚJEZD 4:0

Góly: 38. Šoukal, 69. Sáček, 75. Veleba, 89. Pokorný. Rozhodčí: Syrový, ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Rokytnice: Hobza - Šoukal, Sáček, Hakl, Vahila, Štefánek (71. M. Bartejs), Ferkl (83. Svoboda), Pospíšil, Herbrych (63. Štork), Veleba (83. Píša), Pokorný. Horní Újezd: Hradecký - Veselý (83. Palík), Jonáš, Ošmera, Mir. Řezáč, Loucký, Čermák, Štaffa (56. Kalina), Pavlík, Kresa, Sirota.

VÝČAPY - HARTVÍKOVICE 4:1

Góly: 18. a 31. Kašpárek, 55. Matoušek, 60. Martin Semerád - 45. Křivánek. Rozhodčí: Pavelec, ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 2:1. Výčapy: Trojan - Dolák, V. Nikrmajer, Jeleček, Macek (46. T. Matoušek), Kafka, Matěj Semerád, D. Matoušek (86. Zmeškal), Kašpárek (69. Rymeš), Pecka, Martin Semerád (76. R. Nikrmajer). Hartvíkovice: Chalupa - M. Sýkora (76. Vlk), Milan Outulný, Křivánek, M. Kopuletý, D. Outulný, Záviška (80. Melkes), Horký, Urbánek, D. Kopuletý (69. Kafka), Martin Outulný.

KONĚŠÍN - NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B 2:5

Góly: 67. Dvořák, 81. Netrda - 32. a 60. Sedlák, 54. Sobotka (PK), 63. Lokaj, 85. Tomek. Rozhodčí: Křen, ŽK: 0:0. Diváci: 300. Poločas: 0:1. Koněšín: Hůlka - Pokorný, Dvořák, Zahrdníček, Pospíšil (81. Betka), Badura (62. Králík), Ševčík (56. Janda), Š. Dvořák, D. Dvořák, Pokorný, Netrda. Náměšť-Vícenice B: Kováč - Veselý, P. Kopuletý (71. Blažek), Vrba, Lokaj, Preisner, Tomek, Musil (46. Mucha), Sobotka, V. Kopuletý, Sedlák.

STUDENEC - CHLÍSTOV 5:2

Góly: 11. a 83. Mrňa, 13. Nejedlý, 41. Rousek, 60. Dufek - 47. Hrbáček, 72. Hruška. Rozhodčí: Holý, ŽK: 1:3, ČK: 0:1 (90. Pokorný). Diváci: 200. Poločas: 3:0. Studenec: Pokorný - Chalupa (54. Dufek), P. Strnad, Kučerňák, J. Strnad (89. D. Rousek), K. Mrňa, P. Rousek (85. Kryštof), Turoň (25. Komárek), Nejedlý, M. Mrňa, Kříž. Chlístov: Krul - Wortner, Kuchařík, Uhlíř (65. D. Brestovský), Hrbáček, Svoboda, Rygl, Kocmánek, Pokorný, Špaček, Hruška.

1. Rokytnice 3 3 0 0 15:1 9

2. Třebelovice 3 3 0 0 11:4 9

3. Vladislav 3 2 1 0 10:4 7

4. Blatnice 3 2 1 0 7:4 7

5. Výčapy 3 2 0 1 9:4 6

6. Náměšť – Víc. B 3 2 0 1 9:6 6

7. Studenec 3 1 1 1 9:9 4

8. Chlístov 3 1 0 2 12:10 3