OKRESNÍ PŘEBOR

Výsledky 6. kola: Rokytnice – Výčapy 0:1 (0:1), Koněšín - Horní Újezd 2:0 (1:0), Myslibořice – Hartvíkovice 1:0 (1:0), Lipník - Náměšť-Víc. B 5:6 (3:4), Studenec – Vladislav 1:2 (0:2), Nové Syrovice – Blatnice 3:2 (2:1), Třebelovice – Chlístov 4:2 (2:1).

1. Třebelovice 5 5 0 0 24:10 15

2. Vladislav 5 4 1 0 14:6 13

3. Výčapy 5 4 0 1 11:4 12

4. Náměšť-Vícenice B 5 3 1 1 17:13 10

5. Blatnice 5 3 1 1 10:7 10

6. Rokytnice 5 3 0 2 19:11 9

7. Nové Syrovice 5 2 1 2 10:16 7

8. Myslibořice 5 1 3 1 9:14 6

9. Studenec 5 1 1 3 10:12 4

10. Hartvíkovice 5 1 1 3 10:13 4

11. Chlístov 5 1 0 4 15:16 3

12. Lipník 5 1 0 4 13:17 3

13. Koněšín 5 1 0 4 5:18 3

14. Horní Újezd 5 0 1 4 3:13 1

III. TŘÍDA

Výsledky 6. kola: Šebkovice B - Kouty B 5:1 (2:0), Čáslavice-Sádek - Dukovany B 1:1 (1:1), Třebenice - Okříšky B 2:2 (1:1), Radotice - M. Budějovice B 1:0 (1:0), Hrotovice - Rapotice B 3:1 (2:0), Opatov - Jemnicko B 0:1 (0:1), Pyšel – Rouchovany 2:7 (2:5).

1. Rouchovany 5 5 0 0 30:9 15

2. Rapotice B 5 4 0 1 17:8 12

3. Dukovany B 5 3 2 0 12:6 11

4. Okříšky B 5 3 1 1 15:9 10

5. Jemnicko B 5 3 1 1 7:11 10

6. Čáslavice-Sádek 5 2 2 1 13:9 8

7. M. Budějovice B 5 2 1 2 14:11 7

8. Pyšel 5 1 2 2 11:14 5

9. Šebkovice B 5 1 1 3 10:11 4

10. Radotice 5 1 1 3 7:16 4

11. Hrotovice 5 1 0 4 7:11 3

12. Opatov 5 1 0 4 9:16 3

13. Třebenice 5 0 3 2 9:16 3

14. Kouty B 5 1 0 4 11:25 3

IV. TŘÍDA – SKUPINA A

Výsledky 4. kola: Kralice - Třebenice B 0:3 (0:1), Smrk – Ocmanice 4:2 (3:0), Radkovice – Mohelno 1:0 (1:0), Hodov – Valeč 1:7 (0:1), Březník – Slavice 0:2 (0:0).

1. Radkovice 3 3 0 0 13:2 9

2. Valeč 3 2 1 0 13:5 7

3. Smrk 4 2 1 1 9:7 7

4. Slavice 3 2 0 1 10:2 6

5. Třebenice B 2 2 0 0 6:3 6

6. Mohelno 4 1 2 1 5:5 5

7. Březník 4 1 1 2 12:8 4

8. Budišov-Nárameč B 3 1 1 1 10:8 4

9. Hodov 4 1 0 3 8:15 3

10. Kralice 2 0 0 2 0:10 0

11. Ocmanice 4 0 0 4 4:25 0

IV. TŘÍDA – SKUPINA B

Výsledky 4. kola: Podhorácko – Domamil 7:1 (4:0), Želetava B – Štěměchy 13:1 (9:0), Přibyslavice B – Litohoř 4:3 (2:1), Předín – Jakubov 3:3 (0:1), Blatnice B – Heraltice 2:1 (2:1), Police - Stařeč B 1:6 (0:3).

1. Stařeč B 4 4 0 0 25:7 12

2. Předín 4 3 1 0 23:6 10

3. Podhorácko 4 2 2 0 13:5 8

4. Litohoř 4 2 1 1 13:7 7

5. Želetava B 4 2 0 2 18:9 6

6. Blatnice B 3 2 0 1 15:7 6

7. Domamil 4 2 0 2 5:18 6

8. Jakubov 4 1 1 2 13:17 4

9. Přibyslavice B 4 1 0 3 6:12 3

10. Police 4 1 0 3 4:12 3

11. Štěměchy 3 0 1 2 5:18 1

12. Heraltice 4 0 0 4 4:26 0