Úvodní kolo přineslo některá překvapení, což tipující solidně prověřilo. Novou sezonu, v níž se hraje o sud piva, dres české reprezentace a volné sázenky od Fortuny, zahájil deseti body a výhrou Marcel Horkel. O tom, jak se bude doručovat vítězná cena v podobě balení piv Gambrinus, budeme informovat na webu Třebíčského deníku.

JEDNOTLIVCI
1. místo
TE0008 Marcel Horkel, Hrotovice 10 10
2. místo
TE0004 Jaroslav Dvořák, Třebíč 7 7
TE0006 Libor Fiala, Hrotovice 7 7
TE0007 Vítězslav Hanzl, Plešice 7 7
TE0042 Marcela Hortová, Slavice 7 7
TE0037 Blanka Janová, Velké Meziříčí 7 7
TE0035 Miroslav Kadela, Stránecká Zhoř 7 7
TE0012 Ivana Kahounová, Dalešice 7 7
TE0021 Petr Kutílek, Horní Heřmanice 7 7
TE0039 Ladislav Pelánek, Dolní Heřmanice 7 7
TE0040 Leoš Pelánek, Dolní Heřmanice 7 7
TE0041 Vítek Pelánek, Dolní Heřmanice 7 7
13. místo
TE0014 Karel Buchtela, Valeč 4 4
TE0016 Jitka Buchtelová, Březník 4 4
TE0026 Jaroslav Fiala, Náměšť nad Oslavou 4 4
TE0002 Roman Fukas, Jihlava 4 4
TE0003 Radek Fukas, Třebíč 4 4
TE0031 Pavel Hybášek, Okříšky 4 4
TE0038 Marie Kadelová, Stránecká Zhoř 4 4
TE0001 Milan Kocián, Třebíč 4 4
TE0018 Ondřej Koláčný, Dolní Radslavice 4 4
TE0019 Hana Kutílková, Horní Heřmanice 4 4
TE0028 Karel Linha, Dolní Lažany 4 4
TE0030 Martin Mašek, Okříšky 4 4
TE0029 Martin Mašek ml., Petrovice 4 4
TE0013 Jana Nejedlíková, Moravské Budějovice 4 4
TE0017 Jiří Oborný, Březník 4 4
TE0034 Jan Štohanzl, Moravské Budějovice 4 4
TE0011 Petr Votava, Újezd 4 4
TE0009 Milan Walek, Třebíč 4 4
TE0005 Jaroslav Zerza, Třebíč 4 4
32. místo
TE0036 Antonín Jan, Velké Meziříčí 1 1
TE0025 Petr Jeřábek, Okříšky 1 1
TE0022 Onřej Jeřábek, Třebíč 1 1
TE0033 Josef Krejcar, Příložany 1 1
TE0023 Lukáš Mašek, Petrovice 1 1
TE0032 Stanislav Mašek, Okříšky 1 1
TE0024 Alena Mašková, Petrovice 1 1
TE0015 Stanislava Oborná, Březník 1 1
40. místo
TE0010 Věra Chládková, Radkovice 0 0
41. místo
TE0020 Michal Koláčný, Dolní Radslavice -2 -2
TE0027 Marie Linhová, Dolní Lažany -2 -2

TÝMY
1. místo
Hrotopleš 28 28
PEL-BUS 28 28
3. místo
Old Boys 19 19
Kopálisti 19 19
5. místo
Šumáci 15 15
6. místo
Bosna 13 13
Božkov Team 13 13
SKM 13 13
9. místo
P.A.L.M. 121 4 4