Plný počet bodů mají zatím také Třebelovice. Na přesvědčivou výhru založili slepenými góly Janíček a Buček, hosté sice kontrovali v poslední minutě první půle, ale závěr patřil už jasně favoritovi.

Chlístov se po dvaceti minutách dostal do dvoubrankového vedení zásluhou Marka Mejzlíka, ale nástup do druhé půle pro změnu patřil Lipníku a Hajduk otočil na konečných 2:3. Zajímavostí duelu v Blatnici, která remizovala s Myslibořicemi 2:2, je, že se na lavičce sešla trojice hráčů Šabatků a všichni do zápasu naskočili.

TŘEBELOVICE – STUDENEC 4:1

Góly: 38. Janíček, 39. Buček, 79. Bastl, 88. Máca - 45. Holoubek. Rozhodčí: Pavelec, ŽK: 3:4. Diváci: 40. Poločas: 2:1. Třebelovice: Nesiba - R. Jurka, Skoumal (75. Brychta), J. Jurka, Vala (46. O. Jurka), Michal, Šmíd, Máca, Janíček, Bastl (83. Krula), Buček. Studenec: Pokorný - Matějek, P. Strnad, Kučerňák, J. Strnad, Holoubek, Komárek, Rousek (77. M. Mrňa), Nejedlý, Čonka, Kříž.

NOVÉ SYROVICE – ROKYTNICE 1:6

Góly: 87. M. Sosnar (PK) - 52. a 70. Pokorný, 54. Štork, 60. Ferkl (PK), 68. a 75. Veleba. Rozhodčí: Macek, ŽK: 3:0, ČK: 1:0 (59. Železný). Diváci: 100. Poločas: 0:0. Nové Syrovice: Novák - Filipský (90. Štěpanovský), Procházka, Dubský, Janoušek, Vítek, Železný, Houserek (78. Weidenthaler), Svoboda, M. Sosnar, Novák (46. Kouřil). Rokytnice: Hobza - Šoukal, Sáček, J. Hakl, Vahila (68. Železník), Štefánek, Ferkl, Štork (90. Svoboda), Herbrych, L. Hakl (46. Pokorný), Veleba (80. Barák).

CHLÍSTOV – LIPNÍK 2:3

Góly: 2. a 21. Mejzlík - 46. Šťáva, 48. Kisela, 61. Fňukal. Rozhodčí: Šabacká, ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 2:0. Chlístov: Krul - Wortner, D. Brestovský, Hrbáček, Bambula (46. Ježek), Svoboda, Nováček, Granát, Mejzlík (67. P. Brestovský), Špaček, Hruška. Lipník: Skoumal - Žák (80. Procházka), Š. Vala, Brabenec, Burian, Kisela, Mašeja (75. Rohony), M. Vala (90. Kutálek), Fňukal, Šťáva, Virgl (64. Matoušek).

BLATNICE – MYSLIBOŘICE 2:2

Góly: 34. M. Trnka (PK), 61. J. Trnka - 56. Ludvík, 59. Šoustal. Rozhodčí: Kliner, ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Blatnice: Holík - Svoboda, Šimek (60. Marek Šabatka), Rumíšek (69. Martin Šabatka), J. Trnka, M. Trnka, Doležal, Hutař, Karásek (60. Sova), Lojka (86. T. Šabatka), Pokorný. Myslibořice: Ošmera - Macháček, Kratochvíl (88. Trpišovský), Svoboda, Kunčík (71. Čapoun), Hvězda, Šoustal, Matoušek, Ludvík (75. Ciešlak), Vejvoda, Dufek.

NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B – VÝČAPY 0:3

Góly: 30. Matoušek, 87. T. Kuchera, 90. Zmeškal. Rozhodčí: Kuba, ŽK: 3:5. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Náměšť-Vícenice B: V. Bednář - Veselý, Vrba, Preisner, Z. Sobotka (67. Chadim), Matoušek, M. Sobotka, Křivánek (46. J. Franěk), Sedlák, Kopuletý (84. Šťáva), Tomek. Výčapy: Matěj Semerád - Dolák, Nikrmajer, Jeleček, Kafka, T. Pecka, T. Matoušek (62. Macek), D. Matoušek (87. D. Zmeškal), Kopeček (59. T. Kuchera), J. Pecka, Martin Semerád (82. R. Zmeškal).

VLADISLAV – KONĚŠÍN 5:0

Góly: 36. Veleba, 43. Nevoral, 68. Krátký, 72. Martinovský, 84. Hrůza. Rozhodčí: Nováček, ŽK: 0:2. Diváci: 200. Poločas: 2:0. Vladislav: Nejerál - Martinovský (86. P. Otruba), Chalupa, P. Otruba, Paločko, Veleba, Nevoral, Tůma (73. Kašpar), Hort (36. Nováček), Veškrna (69. Hrůza), Krátký (83. Matoušek). Koněšín: Hůlka - Zahradníček, M. Pokorný, Seifer (46. Ševčík), Konečný, D. Dvořák, O. Dvořák, Netrda, Badura (69. D. Pokorný), Pospíšil (54. Loukota), Š. Dvořák.

HARTVÍKOVICE – HORNÍ ÚJEZD 2:2

Góly: 58. M. Sýkora, 62. Martin Outulný - 11. Kalina, 54. Sirota. Rozhodčí: Kaňka, ŽK: 0:0. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Hartvíkovice: Kazatel - Urbánek (70. Melkes), M. Sýkora, Milan Outulný, Křivánek, M. Kopuletý (80. R. Sýkora), D. Outulný, Záviška, Horký, D. Kopuletý, Martin Outulný. Horní Újezd: Hradecký - Štaffa, Jonáš, Ošmera, O. Uličný (35. Palík), Loucký, Čermák, D. Špaček (90. P. Špaček), Vávra, Kalina (63. Čermák), Sirota.