Ve IV. třídě skupiny A se již teoreticky můžou radovat v Rouchovanech, na postup jim stačí výhra s poslední Trnavou. Ve skupině B jsou na tom nejlépe Čáslavice-Sádek, Předín by musel již vyhrát do konce soutěže všechny duely (včetně 2. června s Čáslavicemi-Sádkem) a doufat, že lídr ztratí aspoň tři body.

III. TŘÍDA

Výsledky 22. kola: Myslibořice – Jakubov 8:0 (4:0), OKříšky B – Třebenice 2:0 (1:0), Opatov – Moravské Budějovice B 1:5 (0:2), Koněšín – Rapotice B 4:1 (2:0), Studenec – Dukovany B 5:1 (3:0), Hrotovice – Radotice 1:1 (1:1), Šebkovice B – Kouty B 4:1 (1:1).

1. Koněšín 21 14 4 3 68:33 46

2. Myslibořice 21 13 1 7 76:50 40

3. Šebkovice B 21 12 3 6 68:46 39

4. Opatov 21 11 2 8 56:54 35

5. Studenec 21 10 4 7 63:63 34

6. Rapotice B 21 10 3 8 60:52 33

7. Třebenice 21 10 1 10 64:55 31

8. Kouty B 21 9 3 9 50:54 30

9. Mor. Budějovice B 21 8 4 9 61:56 28

10. Dukovany B 21 8 1 12 42:72 25

11. Radotice 21 5 7 9 46:54 22

12. Okříšky B 21 6 3 12 50:68 21

13. Hrotovice 21 6 2 13 40:55 20

14. Jakubov 21 4 4 13 41:73 16

IV. A TŘÍDA – SKUPINA A

Výsledky 22. kola: Budišov-Nárameč B – Kralice 4:1 (2:0), Trnava – Ocmanice 3:3 (1:1), Slavice – Smrk 5:1 (2:0), Radkovice – Rouchovany 1:3 (1:1), Březník – Valeč 3:4 (1:1), Třebenice B – Hodov 4:2 (1:1).

1. Rouchovany 19 19 0 0 111:14 57

2. Radkovice 19 14 1 4 64:20 43

3. Mohelno 19 11 4 4 43:26 37

4. Valeč 20 10 7 3 46:32 37

5. Slavice 20 10 2 8 53:34 32

6. Březník 19 9 3 7 57:35 30

7. Budišov-Nárameč B 20 8 3 9 48:46 27

8. Třebenice B 19 8 1 10 43:63 25

9. Ocmanice 19 5 5 9 38:60 20

10. Smrk 20 5 4 11 30:60 19

11. Hodov 19 4 2 13 23:55 14

12. Kralice 20 3 2 15 29:80 11

13. Trnava 19 2 2 15 29:89 8

IV. A TŘÍDA – SKUPINA B

Výsledky 22. kola: Přibyslavice B – Podhorácko 3:1 (1:1), Rokytnice B – Domamil 2:2 (1:0), Heraltice – Želetava B 4:2 (3:2), Police – Litohoř 1:2 (1:1), Stařeč B – Předín 1:7 (1:1), Čáslavice-Sádek – Štěměchy 1:0 (1:0).

1. Čáslavice-Sádek 20 19 1 0 69:19 58

2. Předín 19 16 1 2 129:25 49

3. Stařeč B 19 13 1 5 61:42 40

4. Blatnice B 19 12 2 5 63:43 38

5. Podhorácko 19 10 1 8 36:38 31

6. Litohoř 19 9 2 8 38:49 29

7. Přibyslavice B 21 8 3 10 66:66 27

8. Želetava B 19 8 1 10 65:79 25

9. Police 20 6 3 11 40:52 21

10. Heraltice 20 5 5 10 44:70 20

11. Rokytnice B 20 4 3 13 29:59 15

12. Štěměchy 19 3 1 15 32:68 10

13. Domamil 20 1 2 17 16:78 5