STONAŘOV – STAŘEČ 1:1

Ve Stonařově se body dělily. Oslabení fotbalisté Stařče se dostali krátce po změně stran do vedení, ale hubenou výhru neudrželi. Minutu před koncem je rozesmutnil jihlavský odchovanec David Vacek.

Góly: 89. Vacek – 47. Zejda. Rozhodčí: Sliž, ŽK: 1:0. Diváci: 55. Poločas: 0:0. Stařeč: Krčál – Tomek, Pysk, Vodička, Rambousek, Lauš, Strouha, Bříza, M. Linhart, R. Linhart, Zejda.

PŘIBYSLAVICE – RANTÍŘOV 3:1

Přibyslavičtí proti poslednímu celku podali dobrý výkon, měli po skoro celý zápas územní převahu, ale v prvním poločase dokázali dát pouze jednu branku Ošmerou a nastřelit dvě tyčky. Po změně stran pokračovali domácí v dobré hře a jelikož měl svůj den kanonýr Ošmera, dokázal poměrně brzy zkompletovat svůj hattrick, navíc domácí z nařízené penalty dokázali nastřelit jen další tyčku. Domácí potom zvolnili a hostům se podařilo taktéž z pokutového kopu snížit. Ke konci utkání se Rantířovští prezentovali sympatickým výkonem, bojovali, chtěli s utkáním ještě něco udělat, ale domácí zvrat v utkání taktickou hrou již nepřipustili.

Třebíč Nuclears.
Nuclears dvakrát padli, naděje na play-off však stále žije

Góly: 18., 54. a 56. Ošmera – 65. Horáček (PK). Rozhodčí: Nenadál, ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Přibyslavice: Novák – Karafiát, Kopeček, Picmaus, Skrobikowski, Venhoda, Matějek (87. Kuthan), Šárka, Částka, Ošmera, Lopatář (62. Kovář).

NEDVĚDICE – MORAVSKÉ BUDĚJOVICE 1:4

První poločas nabídl vyrovnanou podívanou, do vedení ale šly hostující Moravské Budějovice. Ve 36. minutě se do míče za velkým vápnem opřel Kosmák a poslal svůj celek do vedení. Další branky padaly až po změně stran. V 52. minutě namířil míč placírkou k tyči Petr Sytař a vyrovnal na 1:1. Z vyrovnání se Nedvědice radovala jen pět minut, nedůrazný odkop domácí obrany využil Benda a vrátil hostům vedení – 1:2. Na rozdíl dvou branek pak zvýšil Horecký, který hlavou lízl rohový kop na zadní tyč. Ten samý hráč se pak o deset minut později prosadil po totožné situaci a stanovil skóre na konečných 1:4.

Góly: 52. P. Sytař – 36. Kosmák, 57. P. Benda, 64. a 64. Horecký. Rozhodčí: J. Rosický, ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Moravské Budějovice: Jelínek – Kosmák, Novotný, P. Benda, K. Svoboda, Horecký, Paříze, A. Svoboda, Mateo Premar, J. Benda, Stark.

Ostatní výsledky 23. kola: Počítky – Luka n. J. 2:0 (1:0), 18. Halámka, 78. Jurnečka. V. Bíteš B – Měřín 0:2 (0:1), 17. Kuřátko, 56. Souček. Slavoj Polná B – Štěpánov 5:1 (2:0), 16. a 65. Smutný (oba z PK), 22. a 57. Jelínek, 50. vlastní Hrubeš – 69. Ostrovskyi. Bohdalov – V. Beranov 0:3 (0:1), 36., 64. a 87. Svoboda.

Fotbalisté HFK Třebíč (v červeném), ilustrační foto
Okříšky odolaly náporu Chotěboře, Třebíč má po divoké přestřelce bod

Příští kolo: Rantířov – Nedvědice, M. Budějovice – Slavoj Polná B, Štěpánov – Počítky, Luka n. J. – Bohdalovl, V. Beranov – Stonařov, Stařeč – V. Bíteš B, Měřín – Přibyslavice.