Opět ztratili oba lídři tabulky. Rudíkov hostil čtvrtý celek tabulky Výčapy a skóre zápasu dostalo definitivní podobu již v první desetiminutovce. To Fotbalová škola Třebíč musela s Chlístovem dohánět dvoubrankovou ztrátu. Oběma soupeřům se tak přiblížila Vladislav, která si dojela pro jasnou výhru 5:0 do Lipníku.

Pořádná výsledková divočina se zrodila v Blatnici. V první půli branka nepadla, zato ve druhé tři na každé straně. Domácí tým zachraňoval remízu 3:3 v poslední pětiminutovce. V Rokytnici a Hartvíkovicích se radovali hostitelé.

FŠ TŘEBÍČ – CHLÍSTOV 2:2

Góly: 53. Vrba, 64. Hráček – 18. Špaček, 42. Hruška. Rozhodčí: Holý. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 0:2. FŠ Třebíč: Slatinský – Pislcajk (46. Vrba), Filipec, Zábrodský, Bukáček (54. Fišer), Hráček, Adam (82. Křivánek), Růžička (84. Křen), Roupec, Záviška, Ustohal. Chlístov: Krul – T. Kuchařík, Uhlíř, Hrbáček, Špaček, Hruška, Kocmánek, Nováček (66. Rygl), Pokorný, Svoboda, Smolík.

ROKYTNICE – H. ÚJEZD 4:1

Góly: 20. Ferkl, 69. Štefánek, 77. Štork, M. 86. Bartejs – 7. Kaláb. Rozhodčí: Kalina, ŽK: 1:3. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Rokytnice: Hobza – Jičínský, Štork, Vahila, Kašiar (84. M. Bartejs), Píša (53. Hakl), Štefánek, Zsihovics, J. Bartejs (73. železník), Ferkl, Pospíšil. Horní Újezd: Hradecký – Zvěřina, Kresa (23. Mir. Řezáč), Přibyl, Ošmera, Pelán, Čermák, Pavlík, Jonáš, Kaláb, Sirota (14. Veselý).

LIPNÍK – VLADISLAV 0:5

Góly: 2. a 37. Krátký, 24. Macek, 45. Otruba, 81. Veškrna. Rozhodčí: Kalášek, ŽK: 0:3. Diváci: 90. Poločas: 0:4. Lipník: Skoumal – Matoušek (75. Procházka), Tretera, Brabenec (63. Šabata), Macháček, Vala, Rohony, Mašeja (70. Peštál), Kisela, Fňukal (87. Králík), Šťáva. Vladislav: Nejerál – Petz, Otruba, Paločko, Martinovský, Hrůza, Veleba, Vyletěl, Macek (88. Čihal), Krátký (75. Veškrna), Ciprys (80. Tůma).

PYŠEL – JEMNICKO B 2:0

Góly: 16. Šabacký, 57. Hadraba (PK). Rozhodčí: Sárkány, ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Pyšel: Teplý – Šubert, Šoukal, Tůma, Šabacký, Skryja (89. Babuněk), Hadraba, F. Dvořák (80. Šoukal), Kurečka, P. Dvořák, Tůma. Jemnicko B: T. Tesař – O. Tesař, Komenda, Kalášek (66. D. Smetana), M. Sevelda, L. Sevelda, Kakur (51. Dřímal), K. Tesař, Anděl, Kristek (74. L. Smetana), Bártů (28. Chalupa).

BLATNICE – TŘEBELOVICE 3:3

Góly: 64. J. Trnka, 86. Doležal, 90. Hutař – 57. Máca (PK), 66. Vala, 81. Kotačka. Rozhodčí: Křen, ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Blatnice: Holík – Svoboda, Doležal, Pokorný, Karásek (87. Cech), Lojka, Marek Šabatka (75. Rumíšek), Martin Šabatka (46. Šimek), Hutař, J. Trnka, M. Trnka. Třebelovice: Nesiba – R. Jurka, Kabelka (72. Kotačka), J. Jurka, Rakušan (88. Skoumal), Vala, Michal, Máca, Janíček, Buček, Navara.

RUDÍKOV – VÝČAPY 1:1

Góly: 4. Pažourek – 10. Matěj Semerád. Rozhodčí: Holý, ŽK: 0:3. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Rudíkov: Doležal – Benáček, Miškela, Dobrovolný, Jan Trnka, P. Trnka, M. Mikyska, Pažourek, Malec, Koch (70. L. Mikyska), Chyba. Výčapy: Trojan – Dolák, Nikrmajer, L. Jeleček, J. Jeleček, Kafka, Pecka, Matěj Semerád (78. Rymeš), Kuchera (46. T. Matoušek), Pánek (46. D. Matoušek), Martin Semerád (46. Kašpárek).

HARTVÍKOVICE – NÁNMĚŠŤ-VÍCENICE B 2:0

Góly: 30. Kafka, 70. Horký. Rozhodčí: Voneš, ŽK: 4:3, ČK: 0:1 (84. Lokaj). Diváci: 150. Poločas: 1:0. Hartvíkovice: Chalupa – Křivánek, Kafka, M. Sýkora, Melkes (86. R. Sýkora), Milan Outulný, D. Outulný, Horký, D. Kopuletý (76. Gottwald), J. Sýkora (58. Urbánek), Martin Outulný (90. Řezanina). Náměšť-Vícenice B: Kováč – Matoušek, Lokaj, Eliáš, T. Franěk (78. Rabušic), Tomek (69. Bednář), Z. Sobotka (61. Veselý), J. Franěk (79. Stachovič), M. Sobotka, Kopuletý (52. Preisner), Sedlák.

14. Pyšel 16 1 3 12 16:53 6

Příští kolo (neděle, od 15.30): Jemnicko B – Hartvíkovice, Náměšť-Vícenice B – Lipník, Vladislav – Rudíkov, Výčapy – Blatnice, Třebelovice – Rokytnice, Horní Újezd – FŠ Třebíč, Clístov – Pyšel.