Hodnotit fotbalové dění s největší pravděpodobností nebudou zástupci svazu a klubů ani o víkendu příštím. Okresní fotbalový svaz v Pelhřimově už s předstihem určil k původnímu termínu v pátek dvaadvacátého ledna náhradní termín konání valné hromady na pondělí patnáctého února. „Program valné hromady máme připravený na původní termín, vše přesuneme na náhradní termín,“ informoval sekretář OFS v Pelhřimově Milan Reich.

Termíny voleb
30. ledna: H. Brod
9. února: Jihlava
13. února: Třebíč
15. února: Pelhřimov
20. února: Žďár n. S.

Náhradní termín za původní sobotu třiadvacátého ledna se rozhodli hledat rovněž ve Žďáře nad Sázavou a konání valné hromady na Žďársku přeložili na sobotu dvacátého února.

Úplně klidní nejsou ani fotbaloví funkcionáři na Havlíčkobrodsku, kde svolali valnou hromadu na poslední sobotu v měsíci. „Budeme reagovat na vývoj protiepidemických opatření. Když nám situace konání valné hromady v původním termínu neumožní, budeme muset hledat nový termín,“ připustil změnu sekretář OFS Havlíčkův Brod Luboš Vaněk.

Na Jihlavsku se má valná hromada okresního fotbalového svazu uskutečnit úterý devátého února. Také tam budou pozorně sledovat vývoj epidemie a navazujících vládních restrikcí.

JIŘÍ JÍRA