Návštěva tři stovky diváků? To nebývá pravidlem ani ve třetí lize, natož pak v krajských fotbalových soutěžích. Tolik diváků ale přišlo na duel týmů Pyšel versus Rokytnice, která ještě na jaře hrála I. B třídu. Oba týmy se rozešly smírně, když oba góly padly až po změně stran.

Střelcem kola se stal D. Macháček, který navíc odehrál jen padesát minut. Za tu dobu stačil vsítit hattrick, ale Hornímu Újezdu to nakonec nebylo nic platné. V gólové přestřelce doma prohrál s Rudíkovem 3:4, rozhodující gól vstřelil v 82. minutě Štolpa.

Hartvíkovice sice dokázaly zlikvidovat dvoubrankovou ztrátu ve Výčepech, jenže poslední slovo měl minutu před koncem T. Matoušek. Klíčovou roli ve svém týmu pak potvrdil třebelovický Marek Máca, když dvěma góly rozhodl o výhře svého týmu nad Lipníkem.

PYŠEL – ROKYTNICE N. R. 1:1
Góly: 49. Kurečka – 78. Prokeš. Rozhodčí: Macek, ŽK: 2:1, ČK: 1:0 (90. Šabacký). Diváci: 300. Poločas: 0:0. Pyšel: Teplý – Hadraba (52. Oulehla), Panáček, R. Šoukal, Nováček, Kurečka (79. Dvořák), O. Tůma, Šabacký, J. Tůma, Skryja (63. L. Tůma), Šubert. Rokytnice n. R.: L. Hobza – Kašiar, Hakl, Štefánek, Bílek (56. M. Jičínský), Veleba (46. Prokeš), Bartejs (46. Železník), Zsihovics, Štork, Vahila, D. Jičínský.

VÝČAPY – HARTVÍKOVICE 3:2
Góly: 4. Pecka, 25. Kašpárek, 89. T. Matoušek – 39. M. Kopuletý, 54. D. Kopuletý. Rozhodčí: Křen, ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Výčapy: Semerád – Dolák, L. Jeleček, J. Jeleček, Kafka, Pecka, Rymeš (46. Kuchera), T. Matoušek, D. Matoušek, Pánek, Kašpárek (80. Navrkal). Hartvíkovice: Chalupa – J. Sýkora (81. Urbánek), Malý, Kafka, M. Kopuletý, Křivánek, Gottwald (Martin Outulný), D. Kopuletý, Křehlík (Milan Outulný), M. Sýkora, Horký (53. Vlk).

HORNÍ ÚJEZD – RUDÍKOV 3:4
Góly: 45., 72. a 76. D. Macháček – 10. Skryja, 30. a 82. Štolpa, 32. Trnka. Rozhodčí: Novotný, ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 1:3. Horní Újezd: Hradecký – Kučera, Pivoňka (46. Veselý), Ošmera, Sláma, Míča (55. Kresa), Zvěřina (55. Řezáč), Sirota, Čermák, Durda, Kaláb (42. Macháček). Rudíkov: Doležal – Dobrovolný, Malec, Z. Skryja, Z. Trnka, J. Trnka (90. Koch), Klíma, Nožička, P. Trnka, Štolpa, M. Skryja.

CHLÍSTOV – BLATNICE 1:2
Góly: 17. Svoboda – 51. J. Trnka (PK), 72. Rumíšek. Rozhodčí: Kudlík, ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Chlístov: Krul – Polovčík (66. Nováček), Kuchařík, Hrbáček, Smolík, Rygl, D. Brestovský, Pokorný, Svoboda, Hruška, Kocmánek. Blatnice: Holík – Karásek, Lojka, Hutař, Sova (91. Martínek), Svoboda, Šabata, J. Trnka, M. Trnka (88. Dušek), Cech (58. Rumíšek), Doležal.

JEMNICKO B – FŠ TŘEBÍČ 0:3
Góly: 5. Adam, 31. Bukáček, 61. Záviška. Rozhodčí: Holý, ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Jemnicko B: T. Tesař – Bastl (68. Bártů), O. Tesař, Křivánek, J. Kincl, Martin Sevelda st. (60. D. Smetana), Habich, Kalášek (81. L. Smetana), Nikrmajer, Svěrák, Anděl (68. Martin Sevelda ml.). FŠ Třebíč: Slatinský – Pislcajk, Kühweg (66. Filipec), Tomek, Bukáček, Horáček (59. Záviška), Minář, Adam (68. Krajčo), Oberreiter, Macek, Ustohal (27. Růžička).

TŘEBELOVICE – LIPNÍK 2:1
Góly: 39. a 77. Máca – 90. Fňukal. Rozhodčí: Sárkány, ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Třebelovice: Nesiba – R. Jurka, Kabelka, Sedlák (50. Vala), J. Jurka, Michal (86. Skoumal), Vorel (76. Roček), Máca, Janíček, Čurda, Kapko. Lipník: Skoumal – Tretera, Pokorný, Krotký (86. Mašeja), Pekárek (82. Matoušek), Kisela, Jonáš (76. T. Brabenec), Rohony, Macháček (62. Fňukal), Čtvrtníček, J. Brabenec.

VLADISLAV – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B 4:1
Góly: 16. a 73. Chalupa, 69. P. Petz, 90. Ciprys – 47. Franěk (PK). Rozhodčí: Pintér, ŽK: 1:1. Diváci: 90. Poločas: 1:1. Vladislav: Otruba – Nováček, L. Petz, Krátký, Veleba (69. P. Petz), Chalupa, Orálek, Hrůza (79. Veškrna), Ciprys, Hort (86. Čihal), Macek (89. Tůma). Náměšť-Vícenice B: V. Bednář – Kopuletý, Vrba (52. Veselý), Lokaj, Blažek (59. Janda), Tomek, Sedlák, Franěk (62. Rabušic), R. Bednář (80. Křivánek), Matějek (46. Sobotka), Jonák.