To Fotbalová škola podle očekávání nezaváhala na hřišti předposledního Horního Újezdu, roli favorita potvrdily také Hartvíkovice ve Vratěníně.

Zajímavostí je, že hned čtyři kapitáni nedohráli zápas. Adam Rohony z Lipníku a Marek Svoboda z Blatnice museli střídat již v první půli, ve druhé pak přenechali svě místo Martin Sevelda z Jemnicka B a Ondřej Krátký z Vladislavi.

VLADISLAV – RUDÍKOV 4:0

Góly: 13., 65. a 67. (PK) Krátký, 15. Orálek. Rozhodčí: Sárkány, ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Vladislav: Otruba – L. Petz, Paločko, Martinovský, Chalupa, Hrůza, Veleba (85. Čihal), Vyletěl (82. Tůma), Orálek, Ciprys (28. Macek), Krátký (77. Veškrna). Rudíkov: Doležal – Miškela (86. Koch), Lehký (29. Štolpa), Mikyska, Malec, J. Trnka, Nožička, P. Trnka, Dobrovolný, Pažourek, M. Skryja (61. V. Skryja).

NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B – LIPNÍK 4:3

Góly: 50. a 61. Sedlák, 73. Eliáš (PK), 74. Stachovič – 34. Šťáva, 34. Čtvrtníček, 80. Kisela. Rozhodčí: Holý, ŽK: 4:2. Diváci: 70. Poločas: 0:2. Náměšť-Vícenice B: Bednář – Veselý, M. Sobotka, Z. Sobotka, Kopuletý, Sedlák, Preisner, Eliáš, J. Franěk (25. Musil), Stachovič (85. Král), Bednář. Lipník: Skoumal – Matoušek (85. Peštál), Tretera, Šabata, Macháček, Vala, Rohony (29. Fňukal), Čtvrtníček, Kisela, Mašeja (78. Burian), Šťáva.

VÝČAPY – BLATNICE 0:2

Góly: 44. Trnka, 89. Šimek. Rozhodčí: Fňukal, ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Výčapy: Trojan – Dolák, Nikrmajer, J. Jeleček (68. Pánek), Kafka, Pecka, Matěj Semerád, T. Matoušek, D. Matoušek, Martin Semerád, Kuchera (35. Loucký). Blatnice: Holík – Svoboda (25. Tomšíček), Doležal, Pokorný, Cech (46. Chrásta), Lojka, Marek Šabatka, Martin Šabatka (87. Karásek), Hutař, Trnka, Šimek.

TŘEBELOVICE – ROKYTNICE 4:0

Góly: 15., 51., a 76. Máca, 86. Rakušan. Rozhodčí: Sedlák, ŽK: 2:4. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Třebelovice: Nesiba – R. Jurka (87. O. Jurka), J. Jurka, Rakušan, Vala (64. Skoumal), Michal, Šmíd, Máca, Janíček (87. Kabelka), Čurda, Buček. Rokytnice n. R.: Hobza – Jičínský, Štork, Vahila, Kašiar (89. Železník), M. Bartejs, Hakl, Zsihovics, J. Bartejs, Ferkl, Pospíšil.

CHLÍSTOV – PYŠEL 3:0

Góly: 13. Hruška, 56. Kuchařík, 60. Špaček. Rozhodčí: Nestrojil, ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Chlístov: Krul – T. Kuchařík, Uhlíř (78. Rygl), Hrbáček, Špaček (70. Granát), Hruška, Kocmánek, Nováček, Pokorný, Svoboda, Smolík (25. Brestovský). Pyšel: Teplý – Šubert, R. Šoukal, Tůma (63. Pištora), Šabacký, Skryja (68. Nováček), Hadraba, F. Dvořák, Kurečka, P. Dvořák (82. L. Šoukal), Tůma.

HORNÍ ÚJEZD – FŠ TŘEBÍČ 1:3

Góly: 59. Kaláb – 14. Adam, 45. Oberreiter, 52. Beran. Rozhodčí: , ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Horní Újezd: Hradecký – Pivoňka, Veselý (78. Hekrla), Přibyl, Ošmera, Pelán, Čermák, Pavlík, Jonáš, Kaláb (88. Palík), Míča. FŠ Třebíč: Slatinský – Filipec, Křen, Zacha, Beran, Hráček, Fišer (90. Maherčák), Adam (59. Jaša), Oberreiter (80. Paděra), Roupec, Záviška (55. Křivánek).

JEMNICKO B – HARTVÍKOVICE 1:3

Góly: 30. Grün (PK) – 26. a 89. M. Kopuletý, 52. D. Kopuletý. Rozhodčí: Kaňka, ŽK: 2:2, ČK: 0:1 (81. D. Outulný). Diváci: 50. Poločas: 1:1. Jemnicko B: T. Tesař – Smetana (46. Niederhofer), O. Tesař, Křivánek, M. Sevelda (63. Svoboda), Mašát (84. Kakur), Habich (69. Dřímal), K. Tesař, Anděl (72. Kristek), Grün, L. Sevelda. Hartvíkovice: Chalupa – Křivánek, Kafka, M. Sýkora, Melkes, D. Outulný, Horký, D. Kopuletý (86. Hadraba), M. Kopuletý, J. Sýkora (65. Urbánek), M. Outulný (78. Vlk).

14. Pyšel 17 1 3 13 16:56 6

Příští kolo: Blatnice – Vladislav, Rudíkov – Náměšť-Vícenice B, Lipník – Hartvíkovice (vše sobota od 16.00), Chlístov – Jemnicko B, Pyšel – Horní Újezd, FŠ Třebíč – Třebelovice, Rokytnice n. R. – Výčapy (vše neděle od 16.00).