Pronásledovatelé z Rudíkova toho však nevyužili, o výhru v Blatnici přišli pět minut před koncem. Konec zápasu určoval body také ve Chlístově, Pyšel pak v pos-ledních čtyřech minutách ztratil výhru proti rezervě Náměště-Vícenic a jeho šance na záchranu se tak začíná pohybovat již jen v rovině utopie.

TŘEBELOVICE – JEMNICKO B 2:2

Góly: 40. Čurda, 67. Šmíd – 29. a 69. Tobolka. Rozhodčí: Macek, ŽK: 2:5. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Třebelovice: Nesiba – R. Jurka, Kabelka, J. Jurka, Rakušan (58. Skoumal), Vala, Michal, Šmíd, Máca, Janíček, Čurda. Jemnicko B: T. Tesař – Kalášek (90. L. Smetana), O. Tesař, Křivánek (64. Komenda), L. Sevelda, M. Sevelda (85. Dřímal), Habich, Tobolka, Mašát, Máca, Anděl (57. D. Smetana).

CHLÍSTOV – VLADISLAV 1:2

Góly: 29. Hruška – 3. Vyletěl, 90. Otruba. Rozhodčí: Chromý, ŽK: 3:1. Diváci: 90. Poločas: 1:1. Chlístov: Krul – T. Kuchařík (79. P. Brestovský), D. Brestovský, Hrbáček, Špaček, Rygl, Kocmánek, Nováček, Pokorný, Svoboda, Hruška. Vladislav: Nejerál – Martinovský, Paločko, Chalupa, Otruba, Vyletěl, Orálek, Čihal (57. Veškrna), Macek, Hort (70. Pokorný), Tůma (81. Rudolecký).

Přibyslavice mají patent na hattrick, tentokrát pálil Ošmera

PYŠEL – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B 2:2

Góly: 10. a 35. L. Sobotka – 88. M. Sobotka (PK), 92. Veselý. Rozhodčí: Pavelec, ŽK: 5:3. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Pyšel: L. Šoukal – Šabacký, Sobotka (62. L. Tůma), Šubert, J. Tůma, Hadraba, Oulehla (59. Skryja), Dvořák, Kurečka, R. Šoukal, Rohovský. Náměšť-Vícenice B: Bednář – Veselý, M. Sobotka, Z. Sobotka (80. Král), Preisner, Klíma, Matějek (52. Lokaj), Anna, Eliáš (56. Kopuletý), Bednář (75. Rabušic), Blažek (46. Tomek).

BLATNICE – RUDÍKOV 2:2

Góly: 4. Doležal, 86. M. Trnka – 37. J. Trnka, 60. Pažourek. Rozhodčí: Novotný, ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Blatnice: Holík – Doležal, Lojka, J. Trnka, Hutař, M. Trnka, Marek Šabatka, Pokorný, Karásek, Sova, Martin Šabatka (46. Rumíšek). Rudíkov: Doležal – Z. Skryja, Dobrovolný, J. Trnka (41. Lehký), Nožička, P. Trnka, Mikyska, Pažourek, Štolpa, M. Skryja, Malec.

FŠ TŘEBÍČ – HARTVÍKOVICE 2:2

Góly: 77. a 89. Hráček – 55. J. Sýkora, 76. Martin Outulný. Rozhodčí: Sárkány, ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0. FŠ Třebíč: Slatinský – Pislcajk, Filipec, Jeřábek, Tomek, Bukáček, Fišer (68. Záviška), Adam, Vrba (85. Kousal), Oberreiter (76. Křivánek), Ustohal (60. Hráček). Hartvíkovice: Chalupa – Melkes, M. Sýkora, Milan Outulný, Křivánek (88. Rous), Kopuletý (80. Urbánek), Horký (46. J. Sýkora), D. Outulný, M. Kopuletý, Kafka (70. Vlk), Martin Outulný.

Fotbalisté HFK Třebíč (v červeném), ilustrační foto
Okříšky odolaly náporu Chotěboře, Třebíč má po divoké přestřelce bod

HORNÍ ÚJEZD – VÝČAPY 0:2

Góly: 12. a 78. Matěj Semerád. Rozhodčí: Kuba, ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Horní Újezd: Hradecký (73. Palík) – Martin Veselý, Martin Řezáč, Zvěřina, Ošmera, Marek Veselý, Novotný, Sláma, Jonáš (37. Hekrla), Miroslav Řezáč, Kaláb. Výčapy: Trojan – Dolák, Nikrmajer, L. Jeleček, Kafka, Pecka, Matěj Semerád, Matoušek (71. Loucký), Pánek, Martin Semerád, Kuchera (80. Kopeček).

Příští kolo, dohrávka 23. kola – pátek: Rokytnice – Lipník (18.00). 24. kolo – sobota: Hartvíkovice – Pyšel, Náměšť-Vícenice B – Chlístov, neděle: Vladislav – Horní Újezd, Výčapy – Třebelovice, Jemnicko B – Blatnice, Rudíkov – Rokytnice (16.30).