RUDÍKOV – LIPNÍK 5:3

Góly: 4. a 19. Pažourek, 21. Dobrovolný, 53. Štolpa, 66. M. Skryja – 15. Brabenek (PK), 56. Šťáva, 60. Fňukal. Rozhodčí: Macek, ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 3:1. Rudíkov: Doležal – Z. Skryja, Dobrovolný, J. Trnka, P. Trnka, Benáček, Pažourek (90. V. Skryja), Štolpa, Klíma (60. Lehký), M. Skryja (87. Koch), Malec. Lipník: Skoumal – Matoušek, Tretera, Brabenec, Macháček (77. Procházka), Mašeja, Rohony, Vala, Šťáva, Fňukal, Peštál (46. Svoboda).

BLATNICE – HARTVÍKOVICE 3:1

Góly: 1. J. Trnka, 27. M. Trnka, 70. Hutař – 45. J. Sýkora. Rozhodčí: Říha, ŽK: 0:2. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Blatnice: Holík – Doležal, Lojka, J. Trnka (89. Dušek), Hutař, M. Trnka, Šimek (77. Cech), Marek Šabatka (70. Rumíšek), Pokorný, Karásek, Sova (46. Martin Šabatka). Hartvíkovice: Chalupa – Melkes, M. Sýkora, Kafka, Malý (44. M. Kopuletý), D. Kopuletý, Milan Outulný, Horký, Vlk (82. Křehlík), Martin Outulný, J. Sýkora (46. Urbánek).

HORNÍ ÚJEZD – JEMNICKO B 4:0

Góly: 18. a 83. Jonáš, 56. Miroslav Řezáč, 89. Martin Řezáč. Rozhodčí: Holý, ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Horní Újezd: Hradecký – Pivoňka (74. Martin Veselý), Martin Řezáč, Přibyl, Ošmera, Pelán (38. Marek Veselý), Kresa (48. Miroslav Řezáč), Pavlík, Jonáš, Sirota, Kaláb. Jemnicko B: T. Tesař – D. Smetana (62. Nevrkla), Komenda, Křivánek, L. Sevelda, M. Sevelda, Habich, Kristek, Dřímal (74. L. Smetana), K. Tesař, Anděl.

Fotbalové utkání I. B třídy mezi TJ Sokol Přibyslavice a SK Moravské Budějovice.
Špatný víkend. Tentokrát bodovali pouze fotbalisté Přibyslavic

CHLÍSTOV – TŘEBELOVICE 2:0

Góly: 16. Kocmánek, 73. Nováček. Rozhodčí: Kuba, ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Chlístov: Krul – Kuchařík, D. Brestovský, Hrbáček, Špaček, Hruška, Rygl (85. Granát), Kocmánek, Nováček (89. P. Brestovský), Pokorný, Svoboda. Třebelovice: Nesiba – R. Jurka, Kabelka, J. Jurka, Rakušan, Vala, Michal, Šmíd, Máca, Janíček, Buček.

FŠ TŘEBÍČ – VLADISLAV 1:1

Góly: 75. Jeřábek – 65. Krátký. Rozhodčí: Novotný, ŽK: 1:4, ČK: 0:1 (82. Chalupa). Diváci: 120. Poločas: 0:0. FŠ Třebíč: Slatinský – Pislcajk, Filipec (75. Křivánek), Křen (60. Jeřábek), Tomek, Bukáček, Adam, Růžička, Oberreiter (46. Ustohal), Roupec (72. Kratochvíl), Beran. Vladislav: Nejerál – L. Petz, Martinovský, Chalupa, Paločko, Vyletěl, Orálek (70. Macek), Veleba (81. Hort), Hrůza, Otruba, Krátký (84. P. Petz).

PYŠEL – VÝČAPY 1:2

Góly: 23. Sobotka (PK) – 50. Kašpárek, 79. Pecka. Rozhodčí: Kaňka, ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Pyšel: Teplý – R. Šoukal, Sobotka, L. Tůma, Šabacký, Rohovský (56. Nestr), Nováček (20. L. Šoukal), O. Tůma, Hadraba, Dvořák, Skryja (81. J. Tůma). Výčapy: Trojan – Dolák, Nikrmajer, L. Jeleček, Kafka, Pecka, Matěj Semerád, Matoušek, Pánek, Martin Semerád, Kašpárek.

Slza začala play-off porážkou

ROKYTNICE – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B 4:2

Góly: 9. a 83. Vahila, 15. vlastní (Kopuletý), 66. J. Hakl – 48. a 51. J. Franěk. Rozhodčí: Syrový, ŽK: 0:2. Diváci: 90. Poločas: 2:0. Rokytnice: Hobza – Jičínský, Štork (70. M. Bartejs), Vahila, Herbrych, L. Hakl (80. Železník), J. Bartejs, J. Hakl (86. Veleba), Ferkl, Pospíšil, Zsihovics. Náměšť-Vícenice B: V. Bednář – Veselý, Z. Sobotka (35. J. Franěk), M. Sobotka, Matoušek, Tomek, Anna, Eliáš, Lokaj (75. Stachovič), R. Bednář (82. Rabušic), Kopuletý.

PŘEDEHRÁVKA 14. KOLA:

FŠ TŘEBÍČ – ROKYTNICE 9:0

Góly: 18. Hráček, 22. Tomek, 23., 29. a 31. Bukáček, 26. Adam, 26. Jeřábek, 50. Hobza, 81. Roupec. Rozhodčí: Kalina, ŽK: 2:3. Diváci: 150. Poločas: 7:0. FŠ Třebíč: Slatinský (57. Šlouf) – Beran, Filipec, Křen (65. Jindra), Jeřábek (46. Hobza), Tomek (55. Vrba), Hráček (62. Fišer), Roupec, Ustohal, Bukáček, Adam. Rokytnice: Hobza – Jičínský, Štork, Vahila, Herbrych (60. Železník), Štefánek, L. Hakl (46. J. Hakl), J. Bartejs, Syrový (41. Veleba), Kašiar, M. Bartejs.