MORAVSKÉ BUDĚJOVICE – ŠTĚPÁNOV 2:0

První poločas byl ve znamení větší aktivity hostí a hra probíhala většinou na polovici domácích. Jelínek musel zasahovat již po čtvrthodině hry při šanci Nováka. Jeho pozornost pak ještě do konce poločasu vyzkoušel dvěma střelami hostující Bohdan.

Ve druhé půli převzali iniciativu na hřišti domácí. Ty nezastavilo ani vyloučení Jelínka, který fauloval před vápnem Nováka. V 66.minutě po trestném kopu Novotného se míč dostal po několika tečích až ke Kopečkovi, který ho z voleje poslal do sítě. Za dalších pět minut našel centr P. Bendy z levé strany před brankou úplně volného K. Svobodu a ten nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci. Do konce utkání se již nic zvláštního nestalo a domácí si připsali i v deseti hráčích zasloužené tři body.

Góly: 66. T. Kopeček, 71. K. Svoboda. Rozhodčí: Kubeš, ŽK: 1:0, ČK: 1:0 (58. Jelínek). Diváci: 50. Poločas: 0:0. Moravské Budějovice: Jelínek – Novotný, J. Benda, Kopeček, Dušek – Puchnar (46. K. Svoboda), Kosmák, Stark, Horecký, P. Benda (71. Dvořák) – Stehlík.

PŘIBYSLAVICE – VELKÝ BERANOV 2:2

Domácí začali vlažně, a tak hosté za prvních 15 minut jednou trefili břevno a jednou postupovali sami na brankáře Nováka, ale ten je vychytal. V 28. minutě zahrávali domácí trestný kop, hosté zahráli ve vápně rukou a Matějek poslal domácí z penalty do vedení. O chvíli později rozehrál trestný kop Venhoda a míč prošel k překvapení všech podruhé do sítě hostí. Ve 38 min. byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Matějek, což se ukázalo být pro další vývoj utkání rozhodující. Brzy po změně stran totiž hosté hned snížili a následně i oni proměnili pokutový kop, a utkání tak vyrovnali. Po tomto gólu si již hosté nevytvořili takový tlak, a tak do konce houževnatě bojující oslabení domácí získali cenný bod.

Góly: 28. Matějek (PK), 36. Venhoda – 51. Eliáš, 62. Svoboda (PK). Rozhodčí: Invald, ŽK: 5:2, ČK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Přibyslavice: Novák – Karafiát, Kopeček, Picmaus, Skrobikowski – Venhoda, Šárka, Matějek, Kovář (76. Škorpík) – Ošmera, Lopatář.

STAŘEČ – POČÍTKY 1:1

Proti favoritovi získali fotbalisté Stařče cenný bod. Hosté se sice ujali vedení gólem z penalty T. Ločárka, ale Zejda o deset minut později vyrovnal. Domácí pak nevyužili krátkou přesilovku.

Góly: 68. Zejda – 58. T. Ločárek (PK). Rozhodčí: Havlín, ŽK: 1:3, ČK: 0:1 (85. Zajíček). Diváci: 110. Poločas: 0:0. Stařeč: Trnka – Tomek, Pysk, Michal Vodička, Ježek, Lauš, Kaňka, Bříza, Strouha, Linhart, Zejda.