RAPOTICE – DUKOVANY 2:0

V herně vyrovnaném utkání šly Rapotice brzy do vedení, střelou ze střední vzdálenosti se v 10. minutě prosadil Valsa. Ve 27. minutě šly Dukovany do deseti, předčasně pod sprchy musel po červené kartě Sedláček. I přesto měli hosté několik šancí k vyrovnání, žádnou z nich však nevyužili. Rozhodnutí tak padlo sedm minut před koncem, Císař šikovně potáhl balon do vápna a přízemní střelou překonal gólmana hostů - 2:0. "Náš výkon nebyl úplně ideální, ale tři body zůstaly doma," přiznal asistent trenéra Rapotic Karel Kovařík.

Góly: 10. Valsa, 83. Císař. Rozhodčí: Bílek, ŽK: 3:1. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Rapotice: T. Laš - P. Sobotka, Milan Laš, P. Matoušek, Opálka - Dobeš, Valsa, Němec, Kučera - Palát, Císař (87. Dvořáček). Dukovany: Marek Křišťál - M. Fojtášek, Jašek (89. Pislcajt), Kunc (87. Novák), Viklický - Prokeš (75. J. Fojtášek), Sedláček, Koníř, Černý - Blatný, Hron.

BUDIŠOV-NÁRAMEČ – ŽELETAVA 3:1

Domácí se dostali v úvodu do tlaku, který zúročili kuriózním způsobem. Koldova ne příliš povedená střela doprostřed branky skočila a překvapila Partla. Poté se do hry dostala Želetava a také vyrovnala. Akci ze strany hřiště zakončil střelou na zadní tyč Vrbka. Do přestávky si však domácí vzali vedení zpět. Nováček našel uličkou Sedláčka, který už si sám před brankářem věděl rady.

Po změně stran byla hra vyrovnaná, Budišov přidal pojistku po další přihrávce Nováčka, kterou tentokrát zúročil Kolda.

„Výhru jsme si zasloužili. Byla tam sice po vedoucím gólů z naší strany taková hluchá pasáž, ale jinak jsme měli utkání pod kontrolou,“ uvedl Michael Frýbort, trenér Budišova-Náramče.

Góly: 10. a 70. Kolda, 39. M. Sedláček – 21. Michal Vrbka. Rozhodčí: Kubeš, ŽK: 4:3. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Budišov-Nárameč: Bajer - Pavlatovský, Mucha, Dvořák, T. Nováček – M. Sedláček, Votoupal, Horký (86. Čech), Molnár (82. Holubář), Kolda (83. Kozuň) – K. Nováček (76. Benáček). Želetava: Partl - Poledna, Vladeka, Martin Vrbka, Ondráček – Čurda (64. Báňa), Michal Vrbka, Vranka, M. Jičínský – Simandl – T. Vrbka.

KOUTY – JEMNICKO 4:1

V úvodu utkání byli lepší hosté, ale vyznamenal se gólman Stýblo. Kouty se postupně oklepaly a také šly do vedení. Vrzal ze strany našel Coufala, který si položil obránce i brankáře a chladnokrevně zavěsil. Přestávku orámovaly dvě gólové akce právě Coufala s Neumannem. Svůj další gól vsítil po narážečce, opět udělal kličku Kopečkovi a bylo to o dvě branky. Ihned po změně stran se Coufal proměnil v nahrávače a byl z toho rozdíl třídy. Poté sice snížil Tobolka, který využil toho, že domácí přestali hrát kvůli reklamaci ofsajdu. Poslední slovo ale měly Kouty. Na konci krásné akce byl Navrkal.

„S výjimkou prvních patnácti minut, kdy bylo Jemnicko lepší, jsme diktovali tempo zápasu my a také zaslouženě vyhráli,“ uvedl k zápasu Petr Munduch, trenér Koutů.

Góly: 23. a 42. Coufal, 47. Neumann, 65. Navrkal – 49. Tobolka. Rozhodčí: Doskočil, ŽK: 1:1. Diváci: 130. Poločas: 2:0. Kouty: Stýblo - Navrkal, Hrůza, Růžička, Nestrojil - Vrzal (67. Nováček), M. Dočekal, Roušar, Semrád - Neumann (81. Havelka), Coufal. Jemnicko: Kopeček - O. Tesař, Novák, Tobolka, Toman - Hošek, Vacuška, Menčík, Kalášek - Křivánek, Axman.

Ostatní výsledky 12. kola: Herálec - Moravec 3:1, Radešínská Svratka - Žďár n. S. B 3:0, Dobronín - Měřín 7:4, Nové Město B - Počítky 2:2.

1. Dobronín 11 8 1 2 33:20 25

2. Nové Město B 11 6 3 2 28:19 21

3. BUDIŠOV 11 7 0 4 23:19 21

4. JEMNICKO 11 6 1 4 21:12 19

5. Počítky 11 6 1 4 29:26 19

6. KOUTY 11 6 0 5 29:23 18

7. ŽELETAVA 11 5 1 5 36:29 16

8. Měřín 11 4 4 3 24:24 16