ŽELETAVA – KOUTY 3:4

Želetava vsadila na svůj typický vstup do utkání a Jičínský ji dostal do vedení. Jenže Kouty v derby potvrdily, že se nacházejí momentálně v lepší herní pohodě a navíc to na svého soupeře umí. V jejich středu pak začalo úřadovat úderné duo Coufal a Neumann. Během dvou minut otočili na 2:1 a po změně stran přidali další dvě branky. Želetava dokázala, že je doma produktivní, ale na body tentokrát nedosáhla.

Góly: 9. M. Jičínský, 69. T. Vrbka, 87. Vranka – 11. a 61. Coufal, 13. a 74. Neumann. Rozhodčí: Janovský, ŽK: 4:3. Diváci: 120. Poločas: 1:2. Želetava: Partl - Báňa (56. Michal Vrbka), Šrutka, Martin Vrbka, Malík – Čurda, Vranka, Vladeka, M. Jičínský (65. Poledna) – Simandl – T. Vrbka. Kouty: Stýblo - Navrkal, Hrůza, Růžička, Nestrojil (65. Havelka) - Nováček (71. Vrzal), M. Dočekal, Roušar, Semrád - Neumann, Coufal (90. Munduch).

JEMNICKO – R. SVRATKA 2:1

Jemnicko přerušilo sérii špatných výsledků, proti Radešínské Svratce to ale jednoduché neměli. Hosté ze Žďárska na hřišti jednoho z favoritů soutěže podali hráči Radešínské Svratky výborný výkon, bohužel ale doplatili na střeleckou neproduktivitu. Za stavu 2:1 chytil gólman Petr pokutový kop, jeho spoluhráči pak měli tři nadějné šance ke srovnání, ale ani z jedné z nich se prosadit nedokázali.

Góly: 43. Novák, 59. Kopeček (PK) – 70. Mužátko. Rozhodčí: Terber, ŽK: 3:4. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Jemnicko: Kopeček - O. Tesař, Novák, Kincl (74. Hošek), Toman - P. Tesař (46. Kalášek), Koutný, Menčík, Vacuška (90. Bártů) - Křivánek, Axman (90. Smetana).

POČÍTKY – RAPOTICE 6:2

V každém z obou poločasů viděla výborná návštěva po čtyřech brankách. Do vedení šly hostující Rapotice už po šesti minutách hry, na branku Kučery ale po další půlhodině hry odpověděl proměněným pokutovým kopem Jurnečka, který tak načal své gólové představení. Ve 41. minutě vrátil hostům vedení Matoušek, ale už o minutu později opět vyrovnal Jurnečka, když využil zaváhání obrany hostů po dlouhém nákopu. Ten završil svůj hattrick v 68. minutě, v níž tváří tvář gólmanovi hostů nezaváhal – 3:2. Ve zbývající dvacetiminutovce přidali hráči SK Transformátor další tři branky, dvakrát se radoval Filippi, na tenisových 6:2 upravil v předposlední minutě střídající Halámka.

Góly: 36., 42. a 68. Jurnečka (první z PK), 73. a 80. Filippi, 89. Halámka – 6. Kučera, 41. Matoušek. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 3:3. Diváci: 250. Poločas: 2:2. Rapotice: T. Laš - P. Sobotka, Milan Laš, J. Matoušek, Opálka (78. Císař) - Dobeš, P. Matoušek, Valsa, Němec - Kučera, Palát.

MORAVEC – BUDIŠOV-NÁRAMEČ 3:3

Lépe začalo utkání pro hosty z Budišova, v 15. minutě otevřel skóre zápasu Nováček. Po půlhodině hry bylo vyrovnáno, hlavou se před gólmanem prosadil Chlubna – 1:1. Také začátek druhé půle vyzněl pro Budišov. Nejprve v 50. minutě zakončoval z malého vápna Sedláček, z prakticky identické situace skóroval o deset minut později Mucha – 1:3. Už za dvě minuty ale vypálil Martin Černý a bylo sníženo. Pět minut před koncem centroval Juračka a Svoboda hlavou vyrovnal na konečných 3:3.

„Byl to vyrovnaný zápas, nerozhodný výsledek je asi spravedlivý,“ uvedl k zápasu hrající kouč Moravce Martin Černý.

Góly: 32. Chlubna, 62. M. Černý, 85. Svoboda – 15. Nováček, 50. Sedláček, 60. Mucha. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:1. Diváci: 130. Poločas: 1:1. Budišov-Nárameč: Bajer - Pavlatovský, Mucha, Dvořák, Kozuň – M. Sedláček, Votoupal, Horký (74. Čech), Molnár, Benáček (81. Doležal) – K. Nováček.

DUKOVANY – DOBRONÍN 3:1

Raketový start měli hosté. Horáček slavil vedoucí branku již ve 2. minutě, ale na víc se Dobronín nakonec nezmohl. Góly pak dávali už jen domácí. Před poločasem se postaral o remízový stav Fojtášek, a i Dukovany ukázaly, že umí začátky. Do druhé půlky vlétly podobně jako Dobronín v úvodu mače a Prokeš se postaral o obrat. Tentýž hráč navíc udeřil ještě jednou, a lídr soutěže tak odjel domů s prázdnou.

Góly: 39. J. Fojtášek, 47. a 67. Prokeš – 2. Horáček. Rozhodčí: Janíček, ŽK: 4:3. Diváci: 135. Poločas: 1:1. Dukovany: Marek Křišťál - M. Fojtášek (69. Gruntorád), Jašek, Kunc, J. Fojtášek – Viklický, Prokeš, Koníř, Černý - Blatný (90. Jílek), Hron (88. Pislcajt).

1. Dobronín 12 8 1 3 34:23 25

2. JEMNICKO 12 7 1 4 23:13 22

3. Počítky 12 7 1 4 35:28 22

4. BUDIŠOV 12 7 1 4 26:22 22

5. Nové Město B 12 6 3 3 29:21 21

6. KOUTY 12 7 0 5 33:26 21

7. Měřín 12 5 4 3 33:24 19

8. DUKOVANY 12 6 0 6 23:21 18