MORAVSKÉ BUDĚJOVICE – SLAVOJ POLNÁ B 5:2

Na brejky hrající rezerva Polné se dostala do vedení již po deseti minutách. Smutný utekl domácí obraně a otevřel skóre. Celý zápas aktivnějším domácím se podařilo otočit stav utkání ještě do poločasu díky A. Svobodovi. Nejprve zpoza vápna mířil přesně k bližší tyči a chvíli před přestávkou doklepl do odkryté branky vyražený centr Pařízka.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako první. Domácí Budějovice hrály s míčem a hosté spoléhali na rychlé protiútoky, ke kterým se však téměř nedostávali. Klid na kopačky domácích přinesl po dvaceti minutách druhé půle J. Benda, který nádhernou ranou z velké dálky zvýšil na rozdíl dvou branek. Uklidnění domácí však touto brankou vypadli z role a o deset minut později se Polné podařilo vrátit do zápasu. Procházka si udělal prostor na velkém vápně a dělovkou uklidil míč ke vzdálenější tyči. Rozhodující okamžik zápasu přišel deset minut před koncem. Pařízek vysunul aktivně hrající Starka, kterému jeho pokus hostující brankář vyrazil pouze k dobíhajícímu Neubauerovi, jenž neměl problém hlavou usměrnit míč do sítě. Gólovou tečku za zápasem dopsal Stark, který se trefil přesně z hranice šestnáctky.

Góly: 23. a 40. A. Svoboda, 64. J. Benda, 79. Neubauer, 81. Stark – 10. Smutný, 74. Procházka. Rozhodčí: Vl. Krejčí, ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Moravské Budějovice: Jelínek – Puchnar, J. Benda, Busta (60. Stehlík), K. Svoboda (77. Neubauer) – P. Benda, Pařízek (89. Okoš), Horecký, Stark – Kosmák, A. Svoboda.

MĚŘÍN – PŘIBYSLAVICE 1:0

První poločas šlágru kola nabídl solidní partii, hostující Přibyslavice si vytvořily dvě velké příležitostí, gólman Hladík byl ale pokaždé na svém místě. Rozhodující okamžik zápasu přišel v poslední minutě první půle, kdy Beran chytrým lobem z dobrých pětadvaceti metrů překonal gólmana hostů – 1:0. Po změně stran si hráči Jiskry hlídali nejtěsnější vedení, hosty do pořádné příležitosti nepustili a po zisku tří bodů jsou již jen krůček od jistoty postup do I. A třídy.

Gól: 45. Beran. Rozhodčí: Jonáš. ŽK: 3:2. Diváci: 123. Poločas: 1:0. Přibyslavice: Novák - Karafiát, Kopeček, Picmaus, Skrobikowski – Venhoda, Částka (67. Kovář), Matějek, Šárka – Ošmera, Lopatář.

STAŘEČ – VELKÁ BÍTEŠ B

NEHRÁNO

Zápas se kvůli chřipkové epidemii v táboře Velké Bíteše neodehrál.

Svoboda se dvakrát trefil a Náměšť vyhrála

Ostatní výsledky 24. kola: Rantířov – Nedvědice 1:3 (0:2), 86. Hála – 39. Mareš, 44. Pachlopník, 70. Sytař. Štěpánov – Počítky 1:1 (1:0), 20. Ilchyshyn – 61. Zajíček. Luka n. J. – Bohdalov 1:1 (0:1), 60. Vomela – 15. Koukal. V. Beranov – Stonařov 2:4 (2:1), 30. Eliáš, 37. Ganzwohl – 39. Láznička, 63. Bláha, 82. Kozojed, 83. Kozojed.

14. Rantířov 23 4 5 14 38:67 17

Příští kolo: Slavoj Polná B – Rantířov, Nedvědice – Měřín, V. Bíteš B – Stonařov, Přibyslavice – Stařeč, Luka n. J. – V. Beranov, Bohdalov – Štěpánov, Počítky – M. Budějovice.