NÁMĚŠŤ-VÍCENICE – PŘIBYSLAV 1:1

Favorit se ujal vedení ve 12. minutě. Na hranici šestnáctky si krásný křížný pas zpracoval Kašík a střelou na zadní tyč překonal Pazderku. O necelých deset minut později Přibyslav zahrávala trestný kop z půli hřiště a od Nekudy se smolně odrazil míč do sítě. Fotbalisté Náměště se pak snažili překonat obranu soupeře, ale ten je do šancí nepouštěl.

„Měli jsme si vytvořit více šancí, ale hořeli jsme na malé agresivitě ve velkém vápně soupeře,“ uvedl trenér domácího týmu Petr Kylíšek mladší.

Góly: 12. Kašík, 21. Nekuda (vlastní). Rozhodčí: Petrlík, ŽK: 1:3. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Náměšť-Vícenice: Kováč – Heres (61. Anna), Čermák, Nekuda (87. Tržil), Homola – Klíma (79. Rybníček), Chlup, Rubák, Durajka (73. Matoušek), Kašík - Svoboda. Přibyslav: Pazderka – Škacha, Vopršal, Vostál (87. Imramovský), Sibera, Krčál, Prchal, Ondra, Bačkovský, Pochop, Votava.

OKŘÍŠKY – NOVÁ VES 0:3

Do utkání vstoupili jako uragán hosté. Již v úvodní minutě po chybě obrany otevřel skóre Šandera. Po trestném kopu krásně míč zatočil Nečas a jeho pokus skončil u vzdálenější tyči domácí branky- 0:2. Okříšky si po takovém začátku nevěděly s hostujícími hráči rady, navíc se po dalším přečíslení k míči dostal Starý a zvýšil na rozdíl třídy.

Domácí se ve druhém poločase snažili utkání zdramatizovat, ale Rampír netrefil prázdnou branku. Dubského pumelici pak zneškodnil Fuksa. Hosté si výsledek do konce utkání pohlídali a zaslouženě si odvážejí první podzimní body.

Góly: 1. Jan Šandera, 15. F. Nečas, 28. O. Starý. Rozhodčí: Porupka. ŽK: bez karet. Diváci: 160. Poločas: 0:3. Okříšky: Fiala – Němec, Dočekal, Dubský, Dočkal (77. Binka), Ryšavý, Zeman (55. Trnka), Rampír (74. Koreš), Vostal (46. Tůma), Večeřa, Mašek. Nová Ves: Fuksa – Havlík, Komínek (65. Ptáček), Krejčí, Kuchta, F. Nečas, M. Novotný (82. T. Nečas), O. Starý, Jan Šandera (57. V. Novotný), Josef Šandera, Žák. Nejlepší hráči: Jan Šandera, F. Nečas.

PELHŘIMOV – ŠEBKOVICE 2:0

Pelhřimov měl po celé utkání převahu v poli, ale Šebkovice bránily v hlubokém bloku, takže to byl spíše boj. Dvacet minut domácí tápali, pak je pohotovou střelou na zadní tyč poslal do vedení Chadim. Pojistku obstaral po přestávce D. Poul, který z penalty potrestal faul na Mazance.

Góly: 21. Chadim, 56. D. Poul (PK). Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 1:2. Diváci: 200. Poločas: 1:0. Pelhřimov: Holický – Skořepa (78. Bednář), Rejthar, Šimák (89. Kordík), Homolka – D. Poul, Naniaš – Vlk, V. Poul (71. Viktora), Mazač (84. Bumbálek) – Chadim (46. Mazanec). Šebkovice: Klubal – Němec, D. Karásek, Dvořák, Z. Karásek – Přibil (46. Prokeš), Renát, Kotačka (79. Pánek), Říha (67. Netík) – Roupec, Novotný. Nejlepší hráči: Holický, D. Poul - D. Karásek.

ŽIROVNICE – HFK TŘEBÍČ 5:1

V prvním poločase byl u všeho podstatného Dýnek. Skóre otevřel po centru Vaše, pak po faulu na něj proměnil penaltu a na 3:0 upravil středopolař Žirovnice po krásné přihrávce Staňka. Po přestávce byli chvíli aktivnější hosté, přesto dvakrát inkasovali. Skóre na 5:0 posunuli novic v domácím dresu Kučera a po kombinační akci M. Kořínek. Teprve v závěru Třebíč korigovala, po rohu přesně hlavičkoval Suchna.

Góly: 11. a 27. Dýnek, 22. Vodáček (PK), 58. Kučera, 67. M. Kořínek – 83. Suchna. Rozhodčí: Niederle. Žirovnice: Švec – Vaš, Knotek, Svoboda (70. Smejkal), Tolkner – Dýnek, Vodáček, Hadrava (86. M. Rušil), Staněk (60. M. Hřebecký) – Kučera (83. Jirsa), T. Hřebecký (56. M. Kořínek). HFK Třebíč: Duba – Uličný (28. Mitáš), Suchna, Brabenec (82. Dušovský), Hrbáček – Kostelecký, Lorenc, Bence, Maleta – Válek, Durda (76. Staněk). Nejlepší hráči: Vodáček, Dýnek, Vaš.