TŘEBÍČ – KOŠETICE 1:0

Zápas dvou týmů zachraňujících se v krajském přeboru začal ve slušném tempu. Ofenziva měla navrch nad defenzivou, a tak byly k vidění na obou stranách šance. Do těch, které po gólu přímo volaly, se dostal hlavně košetický Jan Starý, ale v jednom případě předvedl skvělý zákrok gólman Duba, podruhé pak míč šel těsně. To mohlo hosty záhy mrzet. Po rychlém brejku se dostal k dorážce navrátilec z Rakouska Milan Kostelecký a Jíša byl bezmocný.

Po změně stran úroveň hry upadla, a to zejména na třebíčské straně. Hosté si vytvořili tlak, ale do koncovky se dostávali obtížně. S přibývajícím časem museli otevřít zadní řady, čehož Třebíč (zejména agilní střídající Durda) využívala k brejkům, jenže v koncovce byla jalová. „Máme tři body, to je důležité, ale to je snad jediná pozitivní zpráva. Herně jsme propadli. Poslední celek tabulky nás na domácí trávě ve druhé půli zatlačil, to mi hlava nebere. Náš mladý tým se musí zlepšit, někteří hráči si musí uvědomit, že takhle by se soutěž špatně zachraňovala,“ kroutil hlavou trenér HFK Vladimír Hekerle.

Gól: 23. Kostelecký. Rozhodčí: Krondráf, ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0. HFK Třebíč: P. Duba – Renát, Brabenec, Karásek, Suchna – R. Bence, Florián, Lorenc, Kostelecký (91. Maleta) – Benáček (76. Hronek), V. Bence (58. Durda). Košetice: Jíša – Kadlec (46. Kubů), Šimák, Hanousek, M. Duba – Zelenka (90. Vlk), Vejsada, Starý, Bartoška – Štyx, Zajíček. Nejlepší hráči: Kostelecký – Jíša, Starý.