TŘEBÍČ – OKŘÍŠKY 4:2

V Třebíči se hrálo zajímavé derby a domácí tým se na jaře podruhé dočkal vítězství. První půle však lépe vyšla Okříškám. Defenziva HFK vstoupila do záasu nekoncentrovaně a inkasovala již ve 2. minutě z kopačky Tůmy. O deset minut později vyrovnal Lorenc, ale díky brance Ryšavého byly v poločase spokojenější Okříšky.

Druhá půle však domácím mladíkům vyšla na jedničku. Maleta po hodině hry vyrovnal a zkušený Radek Durda pak dvěma góly rozhodl o výhře Třebíče.

Góly: 11. Lorenc, 60. Maleta, 62. a 90. Durda – 2. Tůma, 43. Ryšavý. Rozhodčí: Petrlík, ŽK: 4:4. Diváci: 110. Poločas: 1:2. Třebíč: Duba – J. Uličný (85. Sáček), Brabenec, Suchna, Hrbáček – Valíček, Lorenc, R. Bence, Kostelecký – Maleta, Durda. Okříšky: Fiala – Tekal (78. Zeman), Němec, Dočkal, Večeřa – Ryšavý, Benda, Dočekal, Široký (71. Rampír) – Dubský (73. Bulant), Tůma. Nejlepší hráči: Durda, Maleta – Tůma.

SPEŘICE – NÁMĚŠŤ-VÍC. 1:2

Domácím, kteří již poněkolikáté nastoupili v improvizované sestavě, se herně nedařilo. Přesto se v prvním poločase ujali vedení zásluhou Štěpánka, který dorazil do sítě trestný kop Jančíka. Hosté po přestávce zúročili svou převahu, obrat zařídil dvěma brankami Svoboda.

Góly: 34. Štěpánek – 68. a 85. Svoboda. Rozhodčí: Machát. ŽK: 3:6. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Speřice: Žáček – D. Moravec, Martin Pohan st., P. Moravec, Boček (69. Čermák) – J. Moravec (81. Eremiáš), Jančík, Vlček, Martin Pohan ml. (88. Maděra) – Štěpánek, Soukup. Námešť: Procházka – Lampíř, Heres (60. Šimončič), Čermák, Jonák – Kašík (86. Tržil), Sedlák, Sedláček, Klíma (89. Rabušic) – Durajka, Svoboda. Nejlepší hráči: Svoboda, Durajka, Kašík.

Ostatní zápasy 24. kola: Bystřice n. P. - Nová Ves 2:0 (2:0), Pelhřimov - Košetice 2:1 (1:0), Sapeli Polná - Přibyslav 0:2 (0:0), Chotěboř - Ledeč n. S. 5:1 (4:1), Velké Meziříčí B - Žirovnice 1:1 (1:1).