Po odehraném 11. kole letošního ročníku krajského přeboru Vysočiny už nejsou na čele tabulky fotbalisté Okříšek.

Ti v sobotu na půdě Ledče nad Sázavou „jen“ remizovali 1:1. Přitom šli do vedení v 90. minutě, ale domácí celek přesto dokázal v nastavení vyrovnat.

Zklamání byste ale v kabině SK Huhtamaki hledali marně. „Žádné postupové cíle jsme nevyhlašovali, zůstáváme naprosto v klidu. Ztratit výhru v nastavení pokaždé zamrzí, vzhledem k průběhu zápasu ovšem byl nerozhodný výsledek zasloužený,“ přiznal trenér Okříšek Vladimír Hekerle.

Fotbalisté FC Žďas Žďár (v bílém) chytili v posledních týdnech výbornou formu. Páteční výhra nad Velkou Bíteší byla jejich už třetí za sebou.
Fotbalisté Žďáru jedou na vítězné vlně, dál září i Humpolec s Havlíčkovým Brodem

Zaváhání lídra posledních týdnů využila Fotbalová škola Třebíč. Měla však namále, protože v neděli doma s béčkem Žďáru po půli nečekaně prohrávala 1:3. „Nedokázali jsme se dostat do tempa. Chyběla nám pracovitost, pohyb bez míče, prohrávali jsme většinu osobních soubojů a nebyli si schopní vytvořit šance do zakončení,“ řekl pro klubový web kouč Tomáš Franěk.

To, co hře Třebíče chybělo v prvním dějství, se jí naopak dařilo ve druhém. „Zpřesnili jsme hru, díky větší aktivitě měli hráči míč více na svých kopačkách a tím se dostávali do šancí,“ lebedil si po obratu na 5:3 v závěrečné desetiminutovce Franěk.

V tabulce vede „Foška“ před druhými Okříškami jen díky lepšímu skóre. Třetí Kamenice nad Lipou ztrácí na vedoucí duo tři body, čtvrté Sapeli Polná čtyři.

Fotbalisté Nového Města (na snímku) se v sobotu pořádně vytáhli, když doma rezervě brněnské Zbrojovky připravili první prohru v sezoně.
Signál rozhodl. Jsem rád, že ho kluci zkusili, usmíval se kouč Vrchoviny Michal

Naopak beze změny je situace na opačném pólu tabulky. Ten v současné době okupuje trojlístek fotbalových klubů z Vysočiny.

Na výhru stále čekající rezerva Velkého Meziříčí schytala výprask 2:8 v Kamenici nad Lipou a zůstává dál poslední. O čtyři body lépe je na tom předposlední Bystřice nad Pernštejnem, dvanácté místo pak patří fotbalistům Nové Vsi.


Načítám tabulku ...