PŘIBYSLAVICE – BOHDALOV 1:3

Prvních dvacet minut zápasu dominovali hosté a zaslouženě také šli do vedení, prosadil se Koukal. Poté se hra vyrovnala a i domácí si vytvořili vyložené šance, které však neproměnili. Hráči Bohdalova tak trestali kapitánem Doležalem, který vstřelil nádhernou branku z velké dálky a nedal domácímu brankáři Novákovi sebemenší šanci – 0:2. V závěru poločasu domácí obrana chybovala a hosté z pokutového kopu tuto příležitost využili opět Doležalem – 0:3. Druhý poločas byl v režii Přibyslavic, které měly více ze hry, v 65. minutě vykřesal jiskřičku naděje snižující brankou Ošmera. Hosté ovšem dál pozorně bránili, nepřipustili jakoukoliv dramatizaci zápasu a naprosto po zásluze také zvítězili.

Góly: 65. Ošmera – 12. Koukal, 37. a 45. Doležal (druhý z PK). Rozhodčí: Fryč. ŽK: 0:0. Diváci: 115. Poločas: 0:3. Přibyslavice: Novák – Částka, Kopeček, Picmaus, Skrobikowski – Venhoda, Matějek, Šárka, Kovář (70. Karafiát) – Ošmera, Lopatář (83. Mícek).

STAŘEČ – MORAVSKÉ BUDĚJOVICE 4:2

V derby se hrálo velmi zajímavé utkání, které bylo bohaté na góly. Skóre otevřel již v 19. minutě Horecký, po změně stran Stařeč využila absencí v řadách soupeře (zejména střelce Stehlíka) a zápas otočila po brankách Ježka a Linharta. Hosté ještě dokázali vyrovnat Kamilem Svobodou, ale hektický závěr patřil nadšené bojujícím domácím. Vítězný gól trefil v 75. minutě Bříza a v závěru pečetil výhru Ježek. To už nebyl na hřišti obránce Lauš, který za zmaření brankové příležitosti mimo pokutové území dostal červenou kartu.

Góly: 48. a 87. Ježek, 54. Linhart, 75. Bříza – 19. Horecký, 70. K. Svoboda. Rozhodčí: Zadina, ŽK: 3:0, ČK: 1:0 (80. Lauš). Diváci: 120. Poločas: 0:1. Stařeč: Trnka – Petráněk, Lauš, Kaňka, Rambousek, Tomek, Mařan, Strouha (46. Smejkal), Ježek, Linhart (89. Daňhel), Bříza. Moravské Budějovice: Dvořák – J. Benda, Mario Premar, Kosmák (76. Pařízek), Novotný, P. Benda, K. Svoboda, Horecký, Stark, A. Svoboda, Puchnar. (keš)