LEDEČ N. S. – TŘEBÍČ 1:6

V prvním poločase měli domácí tři nadějné situace, které ale neproměnili a naopak hosté z brejku šli do vedení. Po změně stran sice hosté odskočili na 2:0, ale Vodička hned vzápětí snížil. V té době byli domácí lepším týmem, chtěli hrát a snažili se s výsledkem něco udělat, ale mladí hosté dokázali využít otevřené obrany a čtyřmi rychlými brejky šli do vedení 6:1.

Góly: 54. Vodička – 29. a 65. Uličný, 53. Maleta, 60. Durda, 63. R. Bence, 90. Kostelecký. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 1:0. Diváci: 96. Poločas: 0:1. Ledeč n. S.: Beránek – J. Gramer (76. S. Bezděk), Šíma, Karel, Vodička – J. Gramer, Nepovím, Toula (25. Koubský), Turek (62. Chlubna) – Trpišovský, Marek (66. Martinek). Třebíč: Duba – Uličný (80. V. Bence), Brabenec, Suchna, Maleta (85. Staněk) – Durda, Lorenc, R. Bence, Kostelecký – Hrbáček, Valíček. Nejlepší hráči: Trpišovský – Brabenec, Uličný.