JEMNICKO – NOVÉ SYROVICE 5:0

Derby se hrálo před velmi pěknou návštěvou a Nové Syrovice favoritovi dlouho vzdorovaly. Poločas skončil bez branek, Jemnicko se začalo prosazovat po vystřídání po změně stran. Klíčový byl zejména příchod zkušeného špílmachra Tomáše Krejči, který se hned během tří minut dvakrát zapsal do listiny střelců.

Góly: 54. a 79. P. Tesař, 66. a 69. T. Krejča, 90. Tobolka. Rozhodčí: Hanzl, ŽK: 1:2. Diváci: 220. Poločas: 0:0. Jemnicko: Kopeček – Kalášek (55. Tobolka), Niederhofer, Kincl, Vacuška, P. Tesař (83. O. Tesař), Křivánek, Menčík (62. T. Krejča), Novák, Svěrák, Koutný (67. Grün). Nové Syrovice: Novák – Chalupa (84. Nejerál), Procházka, Toman, O. Sosnar, Lang, Houserek (77. Jenerál), Janoušek, Dubský, M. Sosnar, Weidenthaler.

RAPOTICE – DUKOVANY 0:4

Dukovany potvrdily skvělý vstup do sezony a utkání dvou týmů z jihu Třebíčska ovládly. Skóre otevřel ve 36. minutě a stejně jako v předchozím utkání s Želetavou byl i tentokrát rychlý druhý zásah kapitána Iva Koníře. Po změně stran se ještě trefili Jacko a Prokeš a stanovili tak výhru favorita 4:0.

Góly: 36. Blatný, 38. Koníř, 59. Jacko, 64. Prokeš. Rozhodčí: Terber, ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 0:2. Rapotice: A. Sobotka – P. Sobotka, P. Němec (56. Dvořáček), Dobeš, R. Valsa, Stér, Štěpanovský, M. Němec (71. Císař), M. Sobotka, Mucha, Milan Laš. Dukovany: Křišťál – Viklický, Kunc, Prokeš, Sedláček (69. Jašek), Koníř, M. Fojtášek (72. Horák), Jacko (65. Číhal), Černý (80. Jeřábek), Blatný (76. Pislcajt), J. Fojtášek.

HFK TŘEBÍČ B – KOUTY 1:3

Favorizovaní hosté sice nebyli v Třebíči na umělé trávě kompletní, ale zápas zvládli. Do vedení je dostal po půlhodině hry Navrátil, na 3:0 pak zvyšoval dvěma trefami záložník Jan Roušar. Rezerva HFK jen zmírnila prohru brankou Malety z pokutového kopu.

Góly: 65. Maleta (PK) – 30. Navrátil, 47. a 61. Roušar. Rozhodčí: Fotr, ŽK: 0:3. Diváci: 70. Poločas: 0:1. HFK Třebíč B: Šplíchal – J. Uličný (77. Renát), Hrbáček, Sáček, O. Uličný, Hronek, Pecka, V. Bence, Staněk (54. Maleta), Valíček (65. Lorenc), Houser. Kouty: Stýblo – Navrkal, Hrůza, Havelka (87. Dočekal), Parma, Roušar, Neumann, Navrátil (90. Neuwirth), Nestrojil, Nováček, Štveráček.

ŽELETAVA – MORAVEC 4:1

Domácí tým šel od začátku jasně za vítězstvím. Po brankách Jičínského a Simandla v poločase vedli 2:0. Naději hostům vykřesal v 63. minutě Juračka, který se přesně trefil k pravé tyči domácí svatyně – 2:1. Jenže hned poté obrana hostů totálně propadla a Vrbka vrátil Želetavě dvoubrankový náskok. Definitivní podobu výsledku pak dal v 73. minutě opět Jičínský.

Góly: 12. a 73. Michal Jičínský, 42. Simandl, 64. Michal Vrbka – 63. Juračka. Rozhodčí: Šrámek, ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Želetava: Partl – Trnka, Vladeka, Martin Vrbka (84. Jakeš), Šrutka, Michal Vrbka, Simandl, Jičínský, Malík, Čurda (65. Pacas), T. Vrbka (77. Vicenik).

JAROMĚŘICE N. R. – NOVÉ MĚSTO N. M. B 2:4

Domácí tým potřebuje body jako sůl a dlouho se zdálo, že by je tentokrát mohli urvat. Po dvou brankách Aleše Paláta vedli brzy nad ležérně hrající rezervou Vrchoviny 2:0, ale soupeř pak zápas ve druhé půli otočil.

Góly: 2. a 9. Palát – 34. a 83. Slavíček, 48. Polnický (PK), 72. Dobrovolný. Rozhodčí: Janovský, ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Jaroměřice n. R.: Pisk – Hambálek, Urbánek, Svoboda, Prokop, Palát, Melán (88. Macháček), Pejchal, Stejskal, Papoušek (81. Heralecký), Šabatka (85. Fiala).

BUDIŠOV-NÁRAMEČ – ŽĎÁR N. S. B 1:0

Budišovští odehráli svůj typický domácí zápas, opět potvrdili, že zápasy s týmy z čela tabulky zvládají. Skóre otevřel Leoš Barák, domácí tým pak vedení uhájil.

Gól: 25. Barák. Rozhodčí: Kůrka, ŽK: 2:4. Diváci: 105. Poločas: 1:0. Budišov-Nárameč: Bajer – Nováček, Votoupal, Molnár, Pavlatovský, Horký (89. Doležal), Rygl, Mucha, Pavelec, Nováček (76. Holubář), Barák.

RAD. SVRATKA – ŠEBKOVICE 0:0

V prvním poločase vyrovnaného utkání měly více nadějných příležitostí Šebkovice, v té největší po chybě obrany Svratky však hostujícího útočníka v sólu vychytal Chrást. Domácí měli jedinou tutovku, na brankové čáře však hasil obránce Šebkovic. Po změně stran se role otočily, více šancí si vypracovala Radešínka. Dvě měl útočník Ivo Plhal, ale jednou jej vychytal gólman hostů Kuba, podruhé zazvonilo břevno.

Rozhodčí: Doskočil, ŽK: 1:2. Diváci: 105. Poločas: 0:0. Šebkovice: Kuba – Netík, D. Karásek, Z. Karásek, Dvořák, Říha (88. Zikmund), večeřa, T. Kotačka, Přibil (53. Novotný), Prokeš (68. P. Kotačka), Busta (66. Roupec).