Sobotní dopolední duel dlouho směřoval k nerozhodnému výsledku. V první půli viděla necelá šedesátka diváků po dvou šancích na každé straně, jenže střelci obou mančaftů měli špatně seřízená mířidla.

Vyrovnaná partie byla k vidění rovněž po změně stran. Oba celky si vypracovaly po jedné příležitosti, opět ovšem bez efektu.

Rozhodnutí padlo devět minut před koncem. K trestnému kopu kousek za velkým čtvercem Náměšti se postavil Bibr a úchvatným angličanem skoro přesně do šibenice rozhodl o bodovém importu do Velkého Meziříčí.

Pro fotbalisty Náměšti-Vícenic tak nová sezona nezačala nejlépe. „Byl to vyloženě remízový zápas, proto je škoda, že z něj nakonec nic nemáme. V naší hře ovšem byla spousta nepřesností, nebyl jsem úplně spokojený,“ přiznal po utkání trenér Náměšti Petr Kylíšek mladší.

NÁMĚŠŤ-VÍCENICE – V. MEZIŘÍČÍ B 0:1
Gól: 81. Bibr. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 1:2. Diváci: 55. Poločas: 0:1. Náměšť n. O.-Vícenice: Procházka – Cabák, Rubák, Tumurbaatar, Nekuda – Anna (59. Matoušek), Chlup, Klíma (59. Hrobař), Durajka, Netrda (83. Tomek) – Chadim (90. Hort). Velké Meziříčí B: Kolouch – Bibr (86. Koudela), Ráliš, Mirek Malata (73. Mužátko), Mička, Sysel, Krčál, Crkal, Chalupa (78. Karmazín), Marek Malata, Berka.