Rozhodně méně spokojení se ziskem bodu byli domácí fotbalisté. Aby ne, když ještě 20 minut před koncem Fotbalová škola Třebíč vedla 2:0. „Určitě jsme dva body ztratili. Mohli jsme přidat třetí branku, která by definitivně rozhodla, ale tu šanci jsme neproměnili,“ postýskl si kouč Třebíče Tomáš Franěk.

Jeho svěřencům byla marná převaha v řadě údajů. „Na držení míče i počet přihrávek jsme měli celkem jednoznačně navrch,“ potvrdil.

Oldřich Veselý patří mezi ty fotbalové trenéry, kteří se umí na lavičce při zápase pořádně rozpálit. Nyní se bude věnovat dorostencům Bystřice.
Změna na lavičce fotbalistů Bystřice. Byl jsem vyhořelý, přiznal končící Veselý

Současně ale Franěk výkon sobotního soupeře ocenil. „Kamenice se prezentovala dobrým výkonem. Mají kvalitní a zkušené mužstvo, chtěli hrát fotbal. Rozhodně nepřijeli jen nakopávat balony a spoléhat na osobní souboje. V tom byli jiní oproti všem předchozím soupeřům,“ připomněl.

Na konto obrovské vyrovnanosti letošního ročníku elitní krajské soutěže pak dodal. „Přebor je zatím vyrovnaný, ale pořád jsme teprve v polovině podzimu. Podle mého se ještě do jeho konce dva nebo tři mančafty ostatním odtrhnou,“ předpověděl Franěk.

V táboře Kamenice další bod zvenku brali. „Je to další plusový bod. Byl to těžký zápas, určitě nejtěžší, co jsme letos hráli,“ pochvaloval si trenér Kamenice Zbyněk Jaroš.

Také v letošním ročníku fotbalisté Chotěboře (na snímku) potvrzují, že kvalitní práce s mládeží, kterou v klubu před lety nastartovali, nese své ovoce.
Fotbalisté Chotěboře přišli o pozici lídra. Trápí nás koncovka, říká kouč Jakeš

A na konto třebíčského týmu pokračoval. „Individuálně i organizací hry byla Třebíč nejlepším týmem, s nímž jsme hráli. Na lepší už asi nenarazíme,“ přemítal.

Kvalitní výkon ovšem podal také celek z Pelhřimovska. „Musím kluky pochválit. Nejsme v jednoduché situaci, máme hodně zranění, hlavně ti zkušenější hráči chybí. O to více musím všechny pochválit. Do jara bychom ale chtěli umět i týmy jako Třebíč přehrávat,“ řekl Jaroš.


Načítám tabulku ...