Domácí získali na jaře slušných devatenáct bodů, hosté pak dokonce čtyřiadvacet. Nedvědice osm jarních zápasů vyhrála, padla jen s rezervou Velké Bíteše. „Nedvědice má famózní jaro, teď v neděli to může být u nás dobrý fotbal,“ poznamenal trenér Přibyslavic Pavel Škorpík.

Jeho mužstvo zůstává ve hře o postup do 1. A třídy, ale ve zbývajících třech kolech má docela těžký los. Teď hostí premianta jara Nedvědici, pak jede do Velké Bíteše, která se díky dvaadvaceti jarním bodům propracovala na druhou příčku. A sezonu zakončí doma s rezervou Polné.

Nedvědice chce dohrát sezonu v povedeném jarním stylu. Po Přibyslavicích ji čekají ještě Luka nad Jihlavou a Hamry. „Rádi bychom se v tabulce ještě posunuli, jsme osmí, chtěli bychom být o příčku výš,“ prohlásil předseda nedvědického klubu Pavel Vejrosta.

Kromě myšlenek na úspěšné dokončení letošní sezony má už v hlavě myšlenky na sezonu příští. Radost mu dělají i úspěchy mládeže, ale v případě áčka vidí i další souvislosti. „Už koukáme na nadcházející podzim. Jaro se povedlo nejen áčku, ale uvědomujeme si, že máme malý počet hráčů a že nás dohání zranění v kádru,“ připomněl.

Výpadky v optimální sestavě se mohou projevit také v neděli. Ostatně v posledních dvou kolech inkasovala Nedvědice sedm gólů, zatímco v předcházejících jarních zápasech jen dva. „Utkání v Přibyslavicích ovlivní, jak budou kluci zdraví. Když budeme kompletní, můžeme uspět i tentokrát, soupeři jde o hodně,“ dodával předseda nedvědického fotbalu.

S výpadky v sestavě se potýkají ale také v klubu z Třebíčska. U výhry 4:3 na hřišti poslední Svratky nemohli být kvůli zranění nejlepší střelec Lukáš Drapák, Martin Kopeček starší a zkušený gólman František Pisk. „Pokud budou v neděli k dispozici všichni, můžeme myslet na úspěch,“ zdůraznil Pavel Škorpík.

Na podzim braly na Žďársku za vítězství 1:0 všechny body Přibyslavice. „Bylo to vyrovnané utkání, teď to může platit znovu,“ dodával Pavel Škorpík.

Utkání Přibyslavice – Nedvědice se v neděli hraje od půl páté odpoledne.


Načítám tabulku ...