Cíl Okříšek v sezoně je jednoznačný. „Musíme jít zápas od zápasu, pracovitou hrou sbírat bod po bodu,“ stanovil ho trenér Vladimír Hekerle. Jeho svěřenci jsou s šesti body desátí, nastřádali totiž již tři remízy.

Proti Chotěboři vstoupili do zápasu dobře, už ve 2. minutě uvolnil Bence Širokého a ten nedal Dobrovolnému šanci – 1:0. „Měli jsme i další příležitosti ke zvýšení skóre. Benda po rohu trefil hlavou břevno, dvakrát byl blízko ke gólu Bence,“ rezonuje zklamání z domácího tábora.

Jestliže v první půli měli hostitelé zápas pod kontrolou, tak po změně stran tomu bylo naopak. Branka padla totiž znovu ve 2. minutě a tentokrát vyrovnal z penalty Hanousek. „Tohle rychlé vyrovnání s hráči pořádně zacloumalo a hosté vycítili šanci na zvrat,“ ví Hekerle.

Fotbalové utkání krajského přeboru mezi TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě a FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou.
Fotbalový víkend v kraji: Nový Rychnov rozstřílel Kostelec

Ten přišel v 60. minutě, kdy si dávali přednost domácí obránci, míč propadl k Janu Markovi a ten nadal Fialovi šanci- 1:2. Hosté pak v 72. minutě zahrávali rohový kop a na ten si naběhl Jan Marek, ač tísněn obráncem napálil míč z voleje do šibenice Fialovi branky- 1:3.

Ani Chotěboř však vedení neudržela. Bence křížnou střelou v 78. minutě snížil a sázka na totální závěrečnou ofenzivu vyšla. Benceho střelu s námahou vyrazil Dobrovolný na roh a po jeho rozehrání Němec hlavou vyrovnal na konečných 3:3.

Třebíčští fotbalisté drželi v prvním poločase častěji míč na kopačkách, ale do šancí se nedostávali. Domácí tým Náměště-Vícenic chtěl urvat první domácí výhru v sezoně a nakročil k tomu těsně před pauzou. Durajka prošel do velkého vápna a z jeho akce profitoval Svoboda – 1:0. Durajka pak chytrými kličkami vyzrál na obránce i gólmana Dubu a zvýšil na 2:0. Třebíč se pokusila otěvřít hru, ale v závěru ještě dvakrát inkasovala.