Jeho svěřencům vstup do nové sezony příliš nevyšel. Z úvodních tří kol totiž získalo pouze jediný bod. Před zápasem si tak dobře uvědomovali, že výhra by se jim moc a moc hodila. „Prakticky celý týden jsme se o tom s hráči bavili. Zvlášť po posledním zápase," sdělil Hekerle.

Oproti remízovému zápasu proti Bedřichovu z minulého kola podali jeho svěřenci mnohem lepší výkon. „Před týdnem jsem u nás postrádal potřebnou agresivitu. V sobotu to bylo úplně o něčem jiném,“ těšilo jej.

Současně věří, že se podobným způsobem budou jeho hráči prezentovat také v dalších kolech. „Máme mladý tým, který se pořád učí. Jen tak nebudeme nikoho přehrávat. Na souboj s Náměští chceme navázat,“ zdůraznil.

V sobotním utkání se fotbalisté Nového Města na Moravě (v modrém) snažili, seč jim síly stačily, na hosty z Dolního Benešova (v červeném) to ale bylo málo.
Fotbalisté Velkého Meziříčí si pořádně vydechli, naopak Nové Město se dál trápí

Přesto si kormidelník SK Huhtamaki uvědomoval, že sobotní výkon nebyl bez chyb. „V průběhu zápasu byly fáze, kdy jsme vypadli z role. To se ale stane i mnohem kvalitnějším mančaftům. Jinak kluci hráli velice dobře," ještě jednou svému celku vysekl Hekerle poklonu.

Fotbalisté Náměště selhali především v nástupu do obou poločasů. „Hned z prvního rohu zápasu jsme inkasovali první gól. To ovlivnilo další průběh zápasu. Druhý přišel z brejku a v nástupu do druhé půle třetí. Zápas nám vůbec nevyšel,“ mračil se lodivod Náměště Petr Kylíšek mladší.

Jeho ovečky zaostávali hlavně v nasazení. „Nám soupeři jako Okříšky prostě nesedí. Jakmile někdo začne s důrazem, nasazením a jezdí po zadku, máme problém. Soupeři jsem mohl po utkání ke třem bodům jen a jen pogratulovat, vyhrál zaslouženě,“ uznal Kylíšek.


Načítám tabulku ...