Začátek zápasu přinesl očekávaný fotbal. Oba týmy pamatovaly hlavně na snahu neudělat chybu, opatrnost byla patrná ve hře obou protivníků. Ti se sice snažili o rychlý přechod do protiútoku, ale k úspěchu chybělo více přesnosti i důrazu ofenzivních hráčů. Obranáři měli navrch. „Myslím si, že v prvním poločase jsme byli lepším týmem, byli jsme více fotbalovější,“ uvedl po zápase trenér Bedřichova Zbyněk Peštál.

„Mohli jsme vyhrát i prohrát, ale remíza je asi zasloužená. Oba týmy měly asi přibližně stejně velké příležitosti. My jsme museli zasáhnout do sestavy kvůli marodce, a to se na naší hře projevilo.

Jsem spokojený, druhý poločas byl asi z naší strany lepší než ten první,“ soudí trenér Šebkovic Lubomír Venhoda.

Lukáš Hlouch výrazně přispěl k českému evropskému titulu.
Baseballista Hlouch se ozdobil evropským zlatem

Právě v nástupu do druhé půle byl jeho tým lepší. Střídající Matěj Pánek vysunul do šance Novotného, který trefil tyčku. Potom nedůrazně střílel Prokeš a po dalším uvolnění od Pánka nedokázal stejný hráč najít před prázdnou brankou Tomáše Kotačku. „Naše bolest, že nedokážeme ty dvě tři naše šance využít,“ povzdychl si Venhoda a že nasadil mladičkého Pánka do rozběhnutého zápasu místo zraněného Roupce? „Nebál jsem se. Jsme v situaci, kdy jsme neměli jinou šanci než jít do rizika. Matěj je šikovný hráč, který má na fotbal dobrou hlavu, šance dokáže připravovat.“

Rozhodnout ovšem mohl i Bedřichov. Několikrát se zaskvěl Klubal, Lacina trefil břevno. „Viděli jsme slušné utkání, fotbal byl asi po změně stran lepší. Nikdo si asi tři body nezasloužil, remíza je spravedlivá pro oba týmy,“ dodal Peštál.