Petr Kylíšek, trenér Náměště-Vícenic, očekával proti rezervě Velkého Meziříčí těžký zápas. "Áčko jim hrálo již v pátek, a tak jsem očekával, že se soupeř na neděli posílí. To se také stalo," uvádí Kylíšek a pokračuje: "Naštěstí se soupeř snažil hrát fotbal, a to nám vyhovuje. Myslí, že jsme byli lepší, vytvořili jsme si dost šancí. V prvním poločase to byly tři tutovky, ve druhé dvě. Hořeli jsme v koncovce, Velmezu dobře zachytal gólman Pokorný. Rozhodnout ale mohl i soupeř, mohlo to být klasické 'nedáš, dostaneš'. My jsme trefili tyčku a hosté z protiútoku měli velkou šanci skórovat. Mohlo se to pak vyvíjet všechno jinak, ale naštěstí v závěru rozhodl Pavel Čermák. Ten hrál s ofačovanou hlavu, byla to vzpomínka na předchozí utkání."

Okříšky se proti dobře hrajícímu týmu Sapeli Polná prezentovaly velmi solidním výkonem. "Hosté asi tak patnáct minut ovládali hru, my jsme ji pak vyrovnali a dostali se do vedení," popisuje průběh utkání Gustav Cabúk, trenér Okříšek.

Ilustrační foto
Venku 1:1. Třebíčští Snipers odvrací sestup z Národní ligy

Polenský mančaft pak využil jednoho drobného zaváhání a srovnal na 1:1 a v tu chvíli měl navrch. Jenže Okříšky měly tentokrát eso v rukávu, Fili Rampír vstřelil dva góly, ten druhý v nastaveném čase. "Máme za sebou další těžké utkání. Byl to typický remízový zápas se šťastným koncem pro nás. V nastavení se k nám přiklonilo štěstí po tečované střele," dodal Cabúk.