PŘIBYSLAVICE – STAŘEČ 2:1

V derby se favorizovaný domácí tým ujal vedení ve 27. minutě, když Matějek proměnil pokutový kop. Jak je pro svůj tým platný, ukázal pak po změně stran Ošmera. Hosté se nevzdali, zdramatizovali Břízou zápas tři minuty před koncem, ale na bod nedosáhli.

Góly: 27. Matějek (PK), 69. Ošmera – 87. Bříza. Rozhodčí: Janíček, ŽK: 4:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Přibyslavice: Novák – Karafiát, Kopeček, Picmaus, Skrobikowski, Venhoda, Matějek, Částka (62. Uher), Šárka, Ošmera, Lopatář. Stařeč: Krčál – Ježek (86. Smejkal), Pysk, Vodička (43. Strouha), Rambousek (85. Petráněk), Lauš, Kaňka, Bříza, M. Linhart (79. R. Linhart), Tomek, Zejda.

POČÍTKY – M. BUDĚJOVICE 6:1

Souboj dvou postupových kandidátů se brzy zvrhl v jednoznačnou partii. Už o poločase to bylo 3:0, další tři branky přidaly Počítky ve druhé půli. „Nastoupili jsme se třemi útočníky a od první minuty jsme měli jasně herně navrch. Hosté korigovali pouze po naší hrubce v obraně,“ řekl trenér Počítek František Šustr.

Góly: 25. F. Toman, 39. a 43. Jurnečka, 64. Halámka, 70. O. Toman, 76. Mašek – 84. Stark. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 1:3. Diváci: 153. Poločas: 3:0.

Ostatní výsledky 25. kola: A B

25. kolo: Polná B – Rantířov 4:1 (2:1), 6. a 56. Jelínek, 25. Smutný (PK), 83. Holub – 13. Holub. Nedvědice – Měřín 1:1 (0:0), 52. Mareš – 65. Beran. V. Bíteš B – Stonařov 5:1 (0:1), 57. a 60. Ondrák, 68. a 81. Těšík, 88. Pokorný – 26. Příhoda. Luka n. J. – V. Beranov 3:1 (1:0), 31. Navrátil, 47. a 60. Toman – 83. Ganzwohl. Bohdalov – Štěpánov 4:3 (2:1), 6. a 52. Novotný, 19. Neuman, 49. Doležal – 41., 56. a 81. Ludvík.

14. Rantířov⋌ 24  4 5 15 39:71 17

Příští kolo: Stonařov – Přibyslavice, Rantířov – Počítky, M. Budějovice – Bohdalov, Štěpánov – Luka, Stařeč – Nedvědice, Měřín – Polná B, V. Beranov – V. Bíteš B.