MSFL
10. kolo: Velké Meziříčí – Jihlava B 0:5, 21. Ševčík, 45.+1 Chok, 53. Ritter (PK), 62. Havlín, 68. vlastní Kriegsmann, Petřkovice – Nové Město 5:1, 10. a 21. Moučka, 11. Zajíček, 19. Wala, 89. Neumann - 83. Švanda, Znojmo – Kroměříž 1:3, Frýdek-Místek – Hlučín 1:2, Otrokovice – Dolní Benešov 5:2, Ostrava B – Vyškov 1:1, Uherský Brod – Rosice 1:0, Olomouc B – Slovácko B 1:2, Uničov – Zlín B 0:1.


Načítám tabulku …

DIVIZE D
10. kolo: Břeclav – Bystřice n. P. 4:1, 10. Kriston, 48. Mikáč, 54. Herman, 81. Čadílek - 35. Kuldan, V. Bíteš – Žďár n. S. 1:1, 6. Krula – 51. Vitásek (PK), H. Brod – Hodonín 1:4, 60. Bajer – 34. Dresslar, 53. Kosorin, 62. Sasín, 87. Švantner, Ždírec n. D. - St. Říše 1:0, 14. Vopršal, Tasovice – Brno B 1:2. Utkání Lanžhot – Start Brno a Polná – Humpolec byla odložena.


Načítám tabulku …

KRAJSKÝ PŘEBOR
10. kolo: Třebíč – Sapeli Polná 1:1, 88. Hrobař - 15. Částka, Bedřichov – Chotěboř 1:2, 28. F. Novák - 47. Janda, 88. Voborník, V. Meziříčí B – Okříšky 2:2, 29. a 69. Partl – 73. Rampír, 78. Mašek, Nová Ves – Přibyslav 3:0, 13. Havlík, 22. Starý, 79. F. Nečas, Speřice – Ledeč n. S. 5:1, 6., 63. a 77. Svoboda (druhý PK), 52. a 80. Soukup – 17. Gramer (PK), Pelhřimov – Žirovnice 5:0, 14. a 69. D. Poul, 33. Vlk, 39. Blažek, 80. Chadim. Utkání Náměšť-Vícenice – Šebkovice bylo odloženo.


Načítám tabulku …

1.A TŘÍDA, skupina A
10. kolo: Štoky – Světlá n. S. 2:5, 32. Berdianu (PK), 60. Prokš – 9. vlastní, 50. a 79. Pohnětal, 63. Valenta, 69. Suk, Košetice – N. Rychnov 3:1, 20. a 61. Mazanec, 39. Suk – 19. T. Faltýnek, Mírovka – Leština 4:0, 35. vlastní, 48. Mach, 57. Semelka, 73. vlastní, Rozsochatec – Kostelec 0:0, Třešť – Kamenice n. L. 0:1, 48. Hadrava, Humpolec B – Černíč 5:0, 15. Dominik Maršík, 35. Benáček (PK), 57. Fikar, 65. Kratochvíl, 83. Šerý (PK). Zápas Telč – H. Brod B byl odložen.


Načítám tabulku …

1.A TŘÍDA, skupina B
10. kolo: Žďár nad Sázavou B – Dukovany 2:5, 56. Viliš, 85. Bojda – 15. a 54. Dúcký, 19. Dvořák, 35. Novák, 52. Sedláček, Želetava – Herálec ZR 5:3, 21. Ondráček, 33. Daniel, 39. Vrbka, 64. Simandl, Vrchovina B – Radešínská Svratka 9:1, 10. Slavíček, 31. a 73. Šmída, 32. Bača, 35. a 36. Blažíček, 39. Boušek, 47. Sláma, 90. Polnický – 54. Plhal, Měřín – Dobronín 3:2, 4. Hladík, 40. Polák, 88. Polanský – 35. Horáček, 55. T. Sedláček. Zápasy Rapotice – Počítky a Jemnicko – Budišov-Nárameč byly odložené, duel Kouty – Moravec se neuskutečnil, hosté se nedostavili.


Načítám tabulku …

1.B TŘÍDA, skupina A
10. kolo: Svratka – Habry 2:1, 18. Fousek, 71. Makovský, Lučice – Světlá n. S. B 2:2, 16. a 89. Lančarič (druhý PK) – 7. Cenek, 77. Valenta, Tis – Ant. Důl 4:1, 11., 36. a 41. Kafka, 30. Čurda – 87. Bednárik, Havlíčkova Borová – Ždírec n. D. B 4:0, 3. Veselý, 25. a 48. Šrámek, 84. Běhounek, Batelov – H. Brod C 6:2, 19., 70. a 83. Čekal, 38., 55. a 56. Blaško – 39. a 89. Teplan, Lípa – Pacov 2:1, 20. Havel, 30. Provazník – 65. Jaroslav Přibyl. Zápas Chotěboř B – Pohled byl odložen.


Načítám tabulku …

1.B TŘÍDA, skupina B
10. kolo: Luka nad Jihlavou – Nedvědice 0:3, 10. Vašíček, 17. a 60. Sytař (druhý PK), Přibyslavice – Slavoj Polná B 4:1, 18. Lopatář, 60. Drapák, 64. Matějek, 71. Kvych – 45. Procházka, Jaroměřice nad Rokytnou – Velká Bíteš B 5:1, 14. a 90. Škoda (první PK), 44. a 89. Prokeš, 73. Rygl – 25. Macek, Bohdalov – Stonařov 4:3, 13. a 89. Koukal (druhý PK), 49. a 84. Novotný – 17. Vacek, 29. a 67. Příhoda, Hamry nad Sázavou – Velký Beranov 4:1, 17. Novotný (PK), 45. a 48. Suský, 51. Russ – 73. Havlín, Stařeč – Moravské Budějovice 2:3, 33. a 60. Kaňka (oba PK) – 57. Benda, 62. Fedra, 75. Horecký.


Načítám tabulku …