Se svým střeleckým počinem se Roman Diviš stal kanonýrem víkendu na Jihlavsku. „Bylo to celkem jednoduché. Soupeř byl hodně nedůsledný v obraně, takže jsme tam měli dost okýnek. Někdy ve čtyřicáté minutě to bylo 4:0 a bylo rozhodnuto,“ lakonicky zhodnotil zápas kapitán Bedřichova.

close Roman Diviš, Bedřichov info Zdroj: is.fotbal.cz zoom_in Střelecký účet domácích otevřel Vojtěch Došek, který za necelou půlhodinu dosáhl na hattrick. Roman Diviš k jedné brance z prvního poločasu přidal další tři po změně stran. „Žádné hecování mezi námi během zápasu neprobíhalo,“ smál se Diviš. „Navíc mohli skórovat i naši spoluhráči, šancí na to bylo dost. Tentokráte to tam spadlo nám.“

Bedřichovští tak předvedli další dobrý výkon. V prvním kole odehráli solidní utkání ve Velké Bíteši, překonat brankáře domácích ale nedokázali.

Střelecký apetit si tak vylepšili tentokráte. „Věřím, že nás tento výsledek nastartuje. Podzim se nám moc nepovedl, hlavně začátek soutěže,“ připomíná Diviš první fázi sezony, kdy po pěti kolech měl Bedřichov jen tři body. „Potom to už začalo být lepší. Stále ale máme rezervy a víme, že můžeme hrát ještě lépe. Věřím, že to na jaře prokážeme.“

Spoléhat budou v Bedřichově i na střeleckou potenci svého lídra. „Už jsem jednou čtyři góly dal. Ale samozřejmě je to moc fajn pocit, takto pomoci týmu,“ připustil spokojenost se svým výkonem Roman Diviš.