JEMNICKO – ŽĎÁR N. S. B 1:0

Hostě ještě mohli usilovat o postup do krajského přeboru, ale po sobotní porážce jejich naděje definitivně skončila. O osudu zápasu rozhodla situace z 18. minuty. Axman si šikovně zpracoval dlouhý pas a z ostrého úhlu překonal Havlíka. Domácí byli dál aktivnější, ale do další příležitosti se nedostali. Hosté mohli také skórovat, ale Janů trefil jen břevno.

Gól: 18. Axman. Rozhodčí: Niederle, ŽK: 3:2. Diváci: 125. Poločas: 1:0. Jemnicko: Kopeček – Niederhofer, Novák, Svěrák, Kincl, Vacuška, P. Tesař (86. Mašát), Křivánek, Menčík, Axman (84. Kalášek), Tobolka (59. Koutný).

RAPOTICE – ŽELETAVA 5:2

Rapotičtí fotbalisté opět potvrdili, že jejich zápasy jsou velmi bohaté na branky. Derby s Želetavou zahájili velmi dobře a po dvaceti minutách si zajistili vedení 2:0. Pak sice obránce Malík snížil na 2:1, ale opora Rapotic Radim Valsa zvýšil těsně před změnou stran na 3:1. Hosté se díky trefě kapitána Tomáše Simandla ještě jednou dostali na distanc, ale závěr zápasu patřil domácímu týmu.

Góly: 6. a 68. Stér, 20. M. Sobotka, 42. Valsa, 83. Dvořáček – 36. Malík, 56. Simandl. Rozhodčí: P. Rosický, ŽK: 1:0. Diváci: 65. Poločas: 3:1. Rapotice: T. Laš – Dvořáček, P. Sobotka, Švarc (78. Šmarda), Dobeš, Valsa, Císař, Stér, Němec, M. Sobotka, M. Laš. Želetava: Partl – Malík, Vladeka, Šrutka, Trnka, Martin vrbka, Ondráček, Simandl, (82. Čurda), T. Vrbka, Jičínský, Vicenik (46. Janiček).

KOUTY – JAROMĚŘICE 4:2

Hosté se již museli smířit s poslední příčkou v tabulce, ale na hřišti favorita neprodali kůži lacino. V poločase drželi remízový stav 1:1, když se dokonce krátce po půlhodině hry ujali Stejskalem vedení. Pak však vyrovnal stoper Růžička a po deseti minutách druhé půle to bylo již 3:1. Macháček pak snížil, ale poslední slovo měl kapitán Filip Coufal.

Góly: 35. Růžička, 46. Havelka (PK), 56. Nestrojil, 72. Coufal – 32. Stejskal, 67. Macháček. Rozhodčí: Doskočil, ŽK: 2:1. Poločas: 1:1. Kouty: Stýblo – Navrkal, Hrůza, Růžička (67. M. Dočekal), Nestrojil, Havelka, Roušar, Paiskr, Semrád (58. Nováček), Neumann, Coufal. Jaroměřice n. R.: Pisk – Nykrmajer (62. M. Macháček), Urbánek, Bula, Svoboda, Melán, Prokop, Pejchal, Stejskal, Heralecký, Hvězda.

NOVÉ SYROVICE – HFK TŘEBÍČ B 4:0

Hosté si v případě bodového zisku mohli zajistit záchranu V I. A třídě, ale do Nových Syrovic přijeli jen s deseti hráči. Domácí tým si šel jasně za vítězstvím, již v polovině první půle si vypracoval dvoubrankový náskok. Po změně stran připsali ještě po jedné trefě Miroslav Sosnar a z penalty Dvořák, a tak Nové Syrovice můžou žít naději na záchranu.

Góly: 14. Houserek, 23. Svoboda, 51. M. Sosnar, 72. Dvořák (PK). Rozhodčí: Pavlas, ŽK: 0:0. Poločas: 2:0. Nové Syrovice: P. Novák (84. M. Novák) – Chalupa, Procházka, Toman, Janoušek, Houserek (35. O. Sosnar), Železný, Lang, Svoboda (76. Weidenthaler), Dvořák (74. Marek), M. Sosnar (78. Jenerál). Třebíč B: Šplíchal – J. Uličný, Suchna, O. Uličný, V. Bence, Staněk, Hrbáček, Maleta, Durda, Sáček.

MORAVEC – BUDIŠOV-NÁRAMEČ 0:3

Hosté od úvodu potvrzovali roli favorita zápasu a v první půli si vypracovali dvoubrankový náskok. Ve 26. minutě se k trestnému kopu postavil Nováček a balon poslal na zadní tyč – 0:1. Minutu před pauzou přišel z pravé strany centr do vápna Moravce a Barák míč poslal za záda Lisého – 0:2. Po změně stran se domácí herně zvedli, ale hosty dvakrát podržel gólman. Vabank hru hosté potrestali v 71. minutě, kdy se z trestného kopu podruhé v utkání prosadil Nováček.

Góly: 26. a 71. Nováček, 44. Barák. Rozhodčí: Karlík, ŽK: 5:1. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Budišov-Nárameč: Bajer – Votoupal (82. Doležal), Rygl, Kolda, Horký (68. Holubář), Mucha, Molnár, K. Nováček (89. Večeřa), T. Nováček, Pavelec, Barák.

DUKOVANY – RAD. SVRATKA 2:2

Domácí šli do vedení po brance Prokeše, ale v první půli Plhal a po hodině hry Drdla zařídili obrat. Na konečných 2:2 vyrovnal dvanáct minut před koncem Kunc.

Góly: 19. Prokeš, 78. Kunc – 38. Plhal, 60. Drdla. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 0:6. Diváci: 211. Poločas: 1:1. Dukovany: Křišťál – Viklický, Kunc, Prokeš, Sedláček, Jeřábek (55. Čihal), Jacko, Černý, Hrubeš (67. TRaxler), J. Fojtášek, Jakeš.

ŠEBKOVICE – NOVÉ MĚSTO B 4:2

V posledním domácím zápase chtěly Šebkovice konečně po třech nevydařených kolech bodovat naplno. Během úvodních deseti minut měli domácí dvě tutovky a po čtvrthodině na druhé straně nastřelili hosté břevno. Skóre zápasu otevřel už ale ve 23. minutě šebkovický Prokeš. Ten samý hráč mohl přidat i druhou branku hned po změně stran. Vzápětí ovšem Novotný využil chybného odkopu brankáře a lobem zvýšil na 2:0. Hosté se nevzdávali a v 68.minutě snížil křižnou střelou Slavíček. O dvě minuty později si ale vzaly Šebkovice dvoubrankový náskok zpět, když Říha naservíroval do šestnáctky míč opět Novotnému a ten se v tváří v tvář gólmanovi nemýlil – 3:1. Za další tři minuty byl ve vápně podražen Říha a sám faulovaný hráč proměněnou penaltou uklidnil domácí příznivce i své spoluhráče. Poslední slovo měli Novoměstští, když na konečných 4:2 upravil nikým neatakován Vašíček.

Góly: 23. Prokeš, 48. a 70. Novotný, 73. Říha (PK) – 68. Slavíček, 82. Vašíček. Rozhodčí: Janíček, ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Šebkovice: Klubal – Netík, Z. Karásek, D. Karásek, Dvořák, Říha (89. Němec), Busta, T. Kotačka, Roupec, Novotný (86. Rygl), Prokeš (78. Večeřa).

1. Šebkovice 25 17 3 5 43:25 54

2. Dukovany 25 15 6 4 59:29 51

3. Žďár n. S. B 25 15 2 8 61:29 47

4. Jemnicko 25 15 2 8 53:30 47

5. Kouty 25 13 6 6 67:41 45

6. Želetava 25 13 2 10 59:53 41

7. SFK Vrchovina B 25 12 4 9 53:39 40

8. Rapotice. 25 12 3 10 79:59 39