FŠ TŘEBÍČ – PŘIBYSLAVICE 3:1

V derby bylo prakticky rozhodnuto po čtvrthodině hry. To se dvakrát trefil M. Hobza, který dvacet minut před koncem zkompletoval hattrick. Favorit byl jasně lepší, vytvořil si řadu dalších příležitostí, které neproměnil. Hosté se dočkali čestné branky v závěru.

Góly: 9., 16. a 71. Hobza – 87. Kuthan. Rozhodčí: Nechvátal, ŽK: 0:2. Diváci: 200. Poločas: 2:0. FŠ Třebíč: J. Hobza – Saitl (27. Oberreiter), Tomek, Lampíř, Dvořák – Minář (62. Roupec), Hráček (46. Bukáček), Jeřábek, Růžička – Adam (77. Křen), M. Hobza (73. Pohanka). Přibyslavice: Novák – Molák, Picmaus, Šárka, Skrobikowski – Venhoda, Matějek, Částka, Staněk – Kuthan, Lopatář.

V. BÍTEŠ B – RUDÍKOV 2:0

Na hodně těžkém terénu byli fotbalisté rezervy Velké Bíteše po celý zápas lepším celkem, jenže v první půli své příležitosti Ondrák, Pokorný i Svoboda zahodili. Rozhodnutí tak padlo až po změně stran. V 64. minutě byl v souboji s gólmanem Rudíkova důraznější Ondrák a před prázdnou brankou pak už neměl problém se zakončením – 1:0. O pět minut později centroval Hibš a Ondrák byl opět na správném místě – 2:0. Domácí pak podržel gólman Cimbálník, tři body zaslouženě zůstaly doma.

Góly: 64. a 69. Ondrák. Rozhodčí: Žaloudek. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 0:0. Rudíkov: Doležal – Jan Trnka (83. Koch), Klíma, Mikyska, Dobrovolný – Pažourek, Malec, Nožička (28. Miškela), Jura (72. V. Skryja) – M. Skryja, Štolpa.

BOHDALOV – JAROMĚŘICE 5:0

První šanci zápasu měly hostující Jaroměřice, ale gólman Velín byl na místě. Do vedení tak šel ve 23. minutě Bohdalov, z dorážky se prosadil Křesťan. V poslední minutě první půle se po rohu nemýlil Pokorný a přidal důležitou druhou branku – 2:0. Druhý poločas už se odehrával zcela v režii domácích, další branky postupně přidali Šimek, Koukal a Fabík. Hosté naopak za stavu 4:0 neproměnili ani pokutový kop.

Góly: 23. Křesťan, 45. Pokorný, 58. Šimek, 66. Koukal, 87. Fabík. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 2:4. Diváci: 75. Poločas: 2:0. Jaroměřice: Macháček – A. Svoboda, M. Svoboda, Hambálek, Stejskal – Dusík, Melán, Urbánek, Huňka (69. Nykrmajer) – Heralecký, Pejchal (79. Šustek).

STAŘEČ – NEDVĚDICE 2:3

Zbytečně ztracené body. Proti silné Nedvědici domácí tým první půli zvládli na jedničku, ale po změně stran se začaly dít věci. Zkraje druhé půle hosté během pár minut vyrovnali a po vyloučení domácího Vodičky rozhodl o výhře SK Pernštejn v 81. minutě Martin Vašíček.

Góly: 31. Ježek, 42. Zejda – 46. Prudký, 51. a 81. Martin Vašíček. Rozhodčí: Janíček. ŽK: 4:1. ČK: 1:0 (78. Vodička). Diváci: 150. Poločas: 2:0. Stařeč: Obůrka – R. Linhart, Vodička, Lauš, Rambousek – Strouha, Bříza, Ježek, Mařan (76. Tomek) – Zejda, M. Linhart.

MORAVSKÉ BUDĚJOVICE – VELKÝ BERANOV 4:1

Již v šesté minutě zatáhl po levé straně míč Pařízek, nacentroval před bránu, Kosmák vrátil míč zpět za velké vápno Škodovi, který volejem poslal míč k tyči 1:0. Poté začal úřadovat v obraně hostí Horecký. Jeho trestný kop s námahou vyrazil Procházka na roh. Podařilo se mu dokonce vstřelit branku, které však předcházel odpískaný faul. Další jeho dalekonosná střela pouze orazítkovala břevno, ale profitoval z toho Kosmák, který míč hlavičkou vrátil do odkryté branky 2:0.

Druhá půle začala tutovkou domácího Kosmáka, ten ale z rohu malého vápna přestřelil prázdnou branku. Skóre změnil o chvíli později Stark po dlouhé přihrávce za obranu 3:0. Po hodině hry si před vápnem pohrál se třemi obránci Pařízek a přihrál Horeckému, který konečně vstřelil regulérní branku. O čisté konto připravil Jelínka dvě minuty před koncem Eliáš, když ho s pomocí vzdálenější tyčky překonal.

Góly: 6. Škoda, 35. Kosmák, 50. Stark, 63. Horecký – 88. Eliáš. Rozhodčí: Kocour, ŽK: 1:1. Diváci: 30. Moravské Budějovice: Jelínek – Mario Premar, J. Benda, Novotný, K. Svoboda – P. Benda, Škoda, Horecký, Kosmák – Stark, Pařízek (71. Mateo Premar).

14. Sl. Polná B 9 1 0 8 14:37 3

Příští kolo: Rudíkov – FŠ Třebíč, Slavoj Polná B – M. Budějovice, Nedvědice – Luka n. J., Jaroměřice n. R. – Stařeč, Přibyslavice – Bohdalov, Stonařov – Velká Bíteš B, Velký Beranov – Hamry n. S.