Luděk Hadraba začal letošní ročník fotbalových soutěží v týmu Náměště. Tři kola před koncem poloviny ročníku byl ale po domácí porážce s Měřínem (2:3) od celku odvolán.

Bez fotbalové práce ale nezůstal dlouho. Od nového roku vede FK Rudíkov. Tým, který na podzim prohrál jen tři utkání a drží se na dostřel lídrům. Pošilhávají v klubu o případném zamíchání se ještě do postupových hrátek? „Časem určitě ano. Ale že bychom měli za úkol postoupit okamžitě, to rozhodně ne,“ prozradil Hadraba na dotaz Deníku.

Připomeňte si v naší fotogalerii poslední podzimní duel Rudíkova s Vladislaví:

Již před startem přípravného období měl o svých nových svěřencích dost informací. „Když jsem skončil s trénováním v Náměšti a proběhlo první oťukávání s vedením Rudíkova, začal jsem tým pravidelně sledovat. Jezdil jsem na jeho zápasy, takže nějaké informace jsem si o týmu sesbíral,“ vysvětlil třiačtyřicetiletý kouč.

Se svým svěřenci odstartoval trénink v polovině ledna. „Připravovat se budeme třikrát týdně,“ pokračuje Hadraba. „Jednou to bude na umělce v Třebíči, jednou podle počasí v tělocvičně nebo venku v Rudíkově. A každou neděli bude následovat klasický výběh.“

Posádka Tomáš Ouředníček, David Křípal se svým vozem Toyota Hilux GR T1+ na Dakaru 2024.
Pronásledování Francouzi ustál. Jak pilot Ouředníček pokořil poosmé cíl Dakaru

Kostru má i herní příprava. Rudíkov by měl absolvovat tři duely, dva soupeři už jsou jistí. Utkáme se s átřídními Kouty a Budišovem, třetí soupeř je ještě v jednání,“ dodal Hadraba.

První soutěžní utkání roku sehraje FK Rudíkov o předposledním březnovém víkendu doma s Radešínskou Svratkou.


Načítám tabulku ...