Hráči Moravských Budějovic sice hned v úvodu střetnutí nastřelili tyč, první část zápasu ale viditelně patřila domácím. „Měli jsme vlažnější vstup do utkání,“ netají trenér Budějovic Libor Stehlík. „Dělalo nám problém hřiště. My jsme zvyklí na větší plochu a soubojová utkání na menších hřištích nám trošku nesvědčí.“

Na vedoucí branku domácích ale budějovičtí hráči dokázali včas zareagovat a krátce po změně stran překlopili stav ve svůj prospěch. Vybojovali tak sedmou výhru v řadě.

První branku utkání si prohlédněte zde:

Zdroj: Deník/Karel Líbal

Po rozpačitém startu, kdy si ve třech kolech kolech tým připsal dvě porážky a jednu remízu, příjemná změna ve výkonnosti týmu. „Mančaft je kompletní, sestava ustálená, zlepšila se docházka na trénink. Všechny důležité věci fungují a proto se nám i daří na hřišti,“ vysvětluje obrat Stehlík.

Moravské Budějovice se tak vyšvihly již na druhou příčku tabulky, když vybojovaly stejný počet bodů jako vedoucí Vladislav.

Zvýšili v klubu pod dojmem fungujícího mančaftu ambice? „Co si budeme povídat, sezóna je stále ještě hodně dlouhá,“ usmívá se Libor Stehlík. „Zbývají tři letošní kola a celé jaro. Uvidíme, jak dohrajeme podzim a jak si to všechno sedne po zimě. Na jakákoliv prohlášení je ještě čas.“