Ve středu měli více důvodu k radosti hráči Okříšek, kteří rozhodli o zisku tří bodů brankami vždy v poslední minutě obou poločasů. „Hosté do zápasu vstoupili aktivněji, co se ale šancí týče, byl to vyrovnaný duel,“ mohl si povzdychnout trenér Šebkovic Lubomír Venhoda.

Gólem do šatny totiž potrestal hostující Benda ztrátu míče domácích. Šance Šebkovic zůstaly nevyužity a když v samotném závěru hrály domácí vabank, utekl šebkovické obraně okříšský Bastl a uklidnil své spoluhráče, kteří se do té doby o výsledek strachovali.

Fotbalové utkání krajského přeboru mezi TJ Dálnice Speřice a FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice.
Krajské fotbalové soutěže. Kamenice nad Lipou si podala Mírovku

V dalším kole krajského přeboru pak přivítaly na svém hřišti Šebkovice mladý tým rezervy Velkého Meziříčí. Ambiciózní hosté v prvním poločase drželi míč více ve své moci, udávali tempo hry, ale do vážnějších šancí se nedostávali. Až ve 24. minutě se protáhl do vápna Mužátko a pohotově zakončil - 0:1. Domácí se nemohli dostat do tempa a k ohrožení branky soupeře se dostávali složitě.

Druhý poločas už tak jednoznačný nebyl, přesto se hostům podařilo nejtěsnější výsledek uhájit.