MĚŘÍN – ŽELETAVA 5:4

Po počátečním oťukávání se na hřišti Měřína děly věci. Ve 20. minutě otevřel skóre po odraženém rohu Doležal. Po půlhodině to bylo už 3:0, když se v rychlém sledu trefili Souček a Kožený. Už za tři minuty však dostal hosty zpět do hry Tomáš Vrbka, který si šikovně naběhl mezi stopery – 3:1. Ještě do půle ale domácí barvy uklidnil pěknou střelou levačkou opět Souček. Na začátku druhé půle však po rychlém brejku utekl domácí obraně Simandl a snížil na rozdíl dvou branek. V 53. minutě po prakticky totožné akci skóroval podruhé v utkání Tomáš Vrbka a bylo to pouze o gól – 4:3. Po hodině hry ale Beran pěkným pasem uvolnil Bublána a Jiskra opět odskočila. V 69. minutě bylo znovu zaděláno na drama, Michal Vrbka se prosadil krásnou táhlou střelou – 5:4. Více již ale Želetava nestihla.

Góly: 28. a 38. Souček, 20. Doležal, 30. Kožený, 61. Bublán – 33. a 53. T. Vrbka, 49. Simandl, 69. Michal Vrbka. Rozhodčí: Kubeš, ŽK: 3:1. Diváci: 120. Poločas: 4:1. Želetava: Tománek (46. Partl) – Poledna, Martin Vrbka, Ondráček (85. Janiček), Malík – Báňa, Vranka, Michal Vrbka, M. Jičínský – Simandl – T. Vrbka.

HERÁLEC – BUDIŠOV 0:2

První poločas se hrálo od vápna k vápnu, hosté se však dokázali hned dvakrát gólově prosadit. Ve 12. minutě Budišov zahrával rohový kop, který domácí obrana nedokázala odvrátit a Dvořák z dorážky otevřel skóre zápasu. Dvě minut před pauzou utekl domácí obraně Nováček a střelou k tyči zvýšil na 0:2. Po změně stran se hosté víceméně bránili, jenže to jim vůbec vadit nemuselo, protože hráči Herálce se gólově nedokázali prosadit.

Góly: 12. Dvořák, 43. K. Nováček. Rozhodčí: Dosdkočil, ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Budišov-Nárameč: Bajer – Kolda, Mucha, Doležal, T. Nováček – M. Sedláček, Dvořák, Votoupal, Horký (87. Čech), Pavlíček (51. Pavlatovský) – K. Nováček (85. J. Sedláček).

DUKOVANY – JEMNICKO 1:3

Jasným šlágrem šestého kola bylo derby mezi týmy Dukovan a Jemnicka. V něm hosté tahali za delší konec provazu, když je do vedení dostal ve 35. minutě Vacuška. Ten samý hráč měl na svědomí i druhou branku. Jiskřičku naděje vykřesal pro Dukovany Jašek, ale Jemnicko potvrdilo, že je momentálně asi v lepší herní podobě a na 1:3 pečetil pět minut před koncem střídající Axman.

Góly: 77. Jašek – 35. a 70. Vacuška, 85. Axman. Rozhodčí: Masopust, ŽK: 2:1. Diváci: 200. Poločas: 0:1. Dukovany: Křišťál – Viklický, Kunc, Jašek, J. Fojtášek (86. Horák) – Prokeš, Traxler (60. M. Fojtášek), Koníř, Černý – Blatný, Hron. Jemnicko: Kopeček – Novák, Svěrák, Niederhofer – P. Tesař (89. O. Tesař), Koutný, Toman, Křivánek – Vacuška, Menčík (65. Axman).

DOBRONÍN – KOUTY 2:0

Kouty měly po celé utkání mírnou převahu a diktovaly tempo hry, ale brzy je zaskočil důrazný Pospíchal, který nevypustil souboj s gólmanem, vložil se do od jeho kopu a snadno přišel k úvodní trefě zápasu. Kouty mohly vyrovnat deset minut před pauzou. Cejpek se dostal za obranu a pádil osamocený na Jonáše, ten ho ovšem vychytal. Po změně stran Dobronínu pomohlo, že si Tomáš Sedláček všiml vyběhnutého brankáře Stýbla, který nestačil zareagovat na jeho pohotovou střelu, a bylo to o dvě branky. Kouty se pak snažily, ovšem bojovný výběr domácích jim nedovolil ani snížit.

Góly: 6. Pospíchal, 53. T. Sedláček. Rozhodčí: Šetek, ŽK: 5:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Kouty: Stýblo – Vrzal, Hrůza, Růžička, Nestrojil – Nováček, Roušar, Cejpek (63. M. Dočekal), Semrád – Neumann, Coufal.

RAPOTICE – RAD. SVRATKA 3:0

O osudu sobotního duelu bylo rozhodnuto již po úvodních pětačtyřiceti minutách. Rapotice šly do vedení po čtvrthodině hry, kdy se prosadil útočník Valsa. Druhou branku přidal krátce před uplynutím půlhodiny hry Stér a osm minut před pauzou to bylo po dalším gólu Valsy už 3:0. Po změně stran pak stovka diváků další branku neviděla.

Góly: 16. a 37. Valsa, 29. Stér. Rozhodčí: Holub, ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 3:0. Rapotice: T. Laš – P. Sobotka, Opálka, Dobeš, Valsa, Palát, Stér (69. Císař), Matoušek, Illek, Mucha, M. Laš.