NÁMĚŠŤ-VÍCENICE – BYSTŘICE N. P. 1:3

Bystřice může skoro slavit. V cestě za postupem do divize D odstranila v kvalitním zápase posledního těžkého soupeře. V Náměšti ukázala individuální kvality. „Vyprodukovali jsme individuální chyby, které soupeř potrestal,“ uznal trenér domácích Petr Kylíšek.

Ve druhé půli si tým Náměšť-Vícenice vytvořil mírnou převahu, Šimončič snížil a pak mohl i vyrovnat, ale nestalo se a v závěru uzavřel hattrick Miloš Prášil.

Nuclears Třebíč.
Znovu těsně. Nuclears ale opět chybí v play-off

Góly: 79. Šimončič – 26., 56. a 89. Prášil. Rozhodčí: Hanzl, ŽK: 0:1. Diváci: 150. Poločas: 0:1.
Náměšť-Vícenice: Procházka – Lampíř, Rubák, Čermák, Jonák – Klíma (77. Sedlák), Sedláček, Durajka, Kašík, Šimončič – Svoboda. Bystřice: Petr – Svoboda, Šponar, Blaha, Vařejka – Adamec (84. Buršík), Zítka, Sklenář, Čech – Sodomka (90. Hofmann), Prášil. Nejlepší hráči: Rubák – Prášil, Sklenář.