OKŘÍŠKY – NÁMĚŠŤ 0:1

V utkání dvou mužstev ze spodní části tabulky se hned na začátku dostali do slibné pozice hostující hráči, ale pokus Šimončiče reflexivně vyrazil Fiala. Ve 21. minutě zahrával hostující Durajka ze 20 metrů trestný kop,ale jeho pokus zneškodnil Fiala. Z následné rozehrávky se k míči dostal domácí Zeman a jeho střela skončila těsně vedle hostující branky. Hned na začátku druhého poločasu hosté nastřelili břevno domácí branky.

Po brance volaly střely Večeři, když po rozích pálil na hostující branku, ale brankář Chalupa je vyrazil. Nejblíže k vstřelení branky byli domácí, když po trestném kopu míč propadl k Vostalovi a opět hostující Chalupa vyrazil . Když už se zdálo, že utkání skončí remízou, rozehráli hosté trestný kop a po vyražení míče Fialou byl nejblíže hostující Šimončič a vstřelil rozhodující branku.

Gól: 89. Šimončič. Rozhodčí: Hanzl, ŽK: 3:3. Diváci: 200. Poločas: 0:0. Okříšky: Fiala - Binka, Němec, Benda, Rampír - Široký (77. Trnka), Zeman, Dočekal, Ryšavý - Bence (60. Dubský), Večeřa (83. Vostal). Náměšť-Vícenice: Chalupa - Jonák, Čermák, Heres, Nekuda - Rubák, Chlup (90. Tržil), Durajka - Šimončič, Svoboda, Klíma. Nejlepší hráči: Večeřa – Chalupa, Šimončič.

ŠEBKOVICE – NOVÁ VES 0:2

Nová Ves byla na půdě nováčka v Šebkovicích dominantní, po dobrém začátku domácích převzala postupně iniciativu. Šebkovické srážela hlavně nepřesnost. Hosté nastřelili dvakrát tyč, ostatní šance zůstaly nevyužity. Přesto se ale radovali ze zisku všech tří bodů, protože domácí si vybrali smolný zápas. Oba góly padly poté, co se míč pro ně nešťastně odrazil od vlastních hráčů za záda bezmocného Kuby.

Góly: 8. Dvořák (vlastní), 52. T. Kotačka (vlastní). Rozhodčí: Stehlík, ŽK: 3:1. Diváci: 130. Poločas: 0:1. Šebkovice: Kuba - Němec, D. Karásek, Dvořák, Z. Karásek - Večeřa (67. Netík), Renát, T. Kotačka, Prokeš, Říha (82. Chytra) – Novotný. Nová Ves: Havlík, Komínek, Krejčí, Kuchta, Nečas, M. Novotný (61. Ptáček), Starý, Jan Šandera, O. Šandera (82. V. Novotný), Žák. Nejlepší hráči: Kuba – Havlík.

HFK TŘEBÍČ – SPEŘICE 2:1

V Třebíči se hrál vyrovnaný zápas. Ty HFK v poslední době zvládá na jedničku. Ujal se vedení 1:0 po brance Malety, za hosty vyrovnal záhy Fukan. Rozhodnutí přišlo dvacet minut před koncem, když se trefil Bence. Třebíč potvrdila, že je aktuálně v koncovce velmi produktivní.

Góly: 7. Maleta, 69. Bence – 10. Fukan. Rozhodčí: Terber, ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 1:1. HFK Třebíč: Duba - Hrbáček, Suchna, Brabenec, J. Uličný - Ošmera, Florián, Bence, Maleta - Válek (90. Meczl) - Durda (90. Richtr). Speřice: Duben - P. Moravec, Štěpánek, Fukan, Eremiáš (82. Boček) - J. Moravec, Holenda, Jančík, Vlček - Soukup (76. Maděra), Svoboda. Nejlepší hráči: Bence – Fukan, Holenda.