Okresní derby zvládly ženy Okříšek na výbornou. Hostujícímu týmu skvěle vyšel začátek utkání. Nejprve se prosadila z hranice šestnáctky Hrochová, poté z přehledem proměnila penaltu Nováčková a za deset minut to bylo již o tři branky, to když se krásně trefila Kazatelová. Okříšky přidaly do poločasu ještě jednu branku zásluhou Hrochové. Ve druhé půlce se na gól čekalo dlouho. Hostující hráčky se předháněly v zahazování i těch nejvyloženějších šancí a až v 68. minutě se trefila z dálky Dohnalová. Domácí „Fošce“ se v závěru ještě podařilo vstřelit čestný úspěch, ale to už nic nemohlo změnit na jasné výhře Okříšek.

FŠ TŘEBÍČ – OKŘÍŠKY 1:5

Góly: 84. K. Jurová – 3. a 29. Hrochová, 8. Nováčková (PK), 10. Kazatelová, 68. Dohnalová. Poločas: 0:4. FŠ Třebíč: Havlínová – Stoklasová, Konečná, Chalupová, Benáčková, Břinková, Mrňová, K. Jurová, Budínová, Ryglová, I. Jurová (Slabá, Kocourová, Dvořáková, Nosková, Rohovská, Roupcová, Horváthová). Okříšky: Valentová – Lagová, Neumannová, Nováčková, Minářová - Dočekalová – Nováková, Kazatelová, Hrochová, Dohnalová - Křivánková (P. Pospíšilová, A. Pospíšilová, Hortová, Hlavinová, Jahodová, Matyášová, Papírníková).