NÁMĚŠŤ-VÍCENICE – OKŘÍŠKY 2:0

Derby určila ráz již 9. minuta. Za obranu Okříšek vyplaval dlouhý odkop náměšťské obrany, Durajka vyhrál důrazný souboj s brankářem Fialou a ve skluzu do odkryté branky otevřel skóre. Oba týmy byly takticky dobře připravené, takže se hráči do šancí dostávali těžko. Zvýšit mohl ve 27. minutě Šimončič, ale skvěle zasáhl Fiala. Po změně stran přibylo gólových šancí, v té největší selhal Dubský. Jeho pokus směřující do branky vykopl na poslední chvíli Procházka. Potom ještě dvakrát neuspěl hlavičku M. Mašek, na druhé straně spálili šance Kašík a Šimončič. Rozuzlení tak přišlo pět minut před koncem, když Fialu nadvakrát překonal střídající Anna.

„Bylo to vyrovnané utkání. V první půli jsme mohli zvýšit na 2:0, ale nedali jsme, na druhé straně jsme přežili ve druhém poločase obrovskou šanci Okříšek. Kdyby daly na 1:1, čert ví jak by se utkání vyvíjelo,“ uvedl trenér vítězů Petr Kylíšek ml.

„Byl to vyrovnaný zápas,“ souhlasil kouč Okříšek Gustav Cabúk a dodal: „Ve druhé půli jsme byli více na míči, Dubský mohl vyrovnat. Pak jsme klasicky v závěru inkasovali.“

Góly: 9. Durajka, 86. Anna. Rozhodčí: Pavlas, ŽK: 3:1. Diváci: 145. Poločas: 1:0. Náměšť-Vícenice: Procházka – Heres, Rubák, Čermák, Jonák (87. Matějek) – Kašík 66. Lampíř), Klíma (83. Anna), Sedláček, Šimončič (75. Matoušek) – Svoboda, Durajka. Okříšky: Fiala – Večeřa (83. Dočkal), M. Mašek, Němec, Rampír (79. Vostal) – Široký (14. Tekal), Dočekal, Benda, Ryšavý – Zeman, Dubský. Nejlepší hráči: Kašík, Durajka – Fiala.