JEMNICKO – BUDIŠOV-NÁRAMEČ 0:2

Trenér Jemnicka Zbyněk Kincl musel přeskupit defenzivní řady. Výsledky Budišova-Náramče jsou jako ve vlnách, ale nyní se tým Michaela Frýborta nese na té vítězné. Derby před krásnou návštěvou rozhodly branky středopolařů. Skóre otevřel Horký, čtvrt hodiny před koncem pak pečetil výhru hostí kapitán Votoupal.

Góly: 39. Horký, 75. Votoupal. Rozhodčí: Soukupová, ŽK: 3:3. Diváci: 200. Poločas: 0:1.

Jemnicko: Kopeček - O. Tesař, Novák, Tobolka (66. Kincl), Toman - Křivánek, Koutný, Vacuška (75. Hošek), Kalášek - Axman, Menčík (84. Bártů). Budišov-Nárameč: Bajer - Pavlatovský, Mucha, Dvořák, T. Nováček – M. Sedláček, Votoupal, Horký (91. Kozuň), Molnár, Holubář (83. Čech) – K. Nováček.

DUKOVANY – POČÍTKY 4:1

Nováček předvádí v sezoně solidní výkony, ale v Dukovanech tentokrát tvrdě narazil. Domácí tým tak rázně přerušil krizi. Skóre otevřel z penalty Koníř, o šest minut později vyrovnal Landsman. Pro vývoj utkání byl rozhodující nástup do druhé půle, Kunc a znovu Koníř rozhodli o výhře Dukovan. Tu ještě v závěru pojistil Prokeš.

Góly: 24. (PK) a 63. Koníř, 55. Kunc, 85. Prokeš – 30. Landsman. Rozhodčí: Beneš, ŽK: 2:2. Diváci: 154. Poločas: 1:1. Dukovany: Marek Křišťál - M. Fojtášek, Jašek, Kunc, Viklický - Sedláček, Prokeš, Koníř (89. Pislcajt), Černý - Blatný (86. Novák), Hron.

ŽELETAVA – HERÁLEC ZR 5:4

Další hororový zápas má za sebou Želetava, která potvrdila, že v jejích zápasech není o branky nouze. V úvodní pětiminutovce padly dvě branky, domácí dostal do vedení už ve 2. minutě Čurda, za hosty odpověděl chvíli nato Slováček. Potom tým ŽeleJuve zvýšil obrátky a do konce 20. minuty navýšil skóre na 4:1 a třígólovým rozdílem skončil i poločas. Po změně stran přišla opět ztráta koncentrace domácího týmu, bojovný Herálec snížil na 5:4, ale to bylo vše. „Pořád nás trápí hluché pasáže, zejména v nástupu do druhé půle,“ dobře ví trenér Želetavy Jiří Simandl.

Góly: 2. Čurda, 7. a 19. T. Vrbka, 12. Simandl, 35. Michal Vrbka – 5. Slováček, 30. Cach, 47. Hamák, 63. Černý. Rozhodčí: Janíček, ŽK: 2:6. Diváci: 100. Poločas: 5:2. Želetava: Partl - Poledna, Vladeka, Martin Vrbka, Báňa (74. Janiček) – Čurda, Michal Vrbka (65. Vranka), Ondráček, M. Jičínský – Simandl – T. Vrbka (86. Malík).

MĚŘÍN – RAPOTICE 3:2

Od začátku nedělního zápasu to na hřišti Měřína hodně jiskřilo. V 17. minutě Souček našel Polanského, který poslal Jiskru do vedení. Za dalších deset minut Bublán odcentroval z pravé strany a Procházka míč uklidil do branky Rapotic – 2:0. Jenže poté Měřín chyboval ve středu pole a Valsa po individuálním úniku obloučkem přes Hladíka snížil na rozdíl jediné branky. Ten samý hráč pak mohl dokonce vyrovnat, jenže místo toho po centru Bublána do prázdné branky zvýšil na 3:1 Doležal. Po změně stran si domácí kontrolovali své vedení, až v posledních vteřinách hry korigoval skóre Stér.

Góly: 17. Polanský, 27. Procházka, 39. Doležal – 34. Valsa, 90. Stér. Rozhodčí: Landsman, ŽK: 4:5, ČK: 1:0 (45. Martin Laš). Diváci: 100. Poločas: 3:1. Rapotice: T. Laš - Dobeš, Milan Laš, P. Matoušek, Opálka - Šmarda, Valsa, Němec, Kučera - Palát, Stér.

ŽĎÁR N. S. B – KOUTY 4:2

Ve vyrovnané první půli viděli diváci hned pět branek. V 19. minutě se Janů otočil na hranici vápna a střelou k tyči poslal domácí do vedení. Jenže hned o minutu později chybovala obrana Žďáru a nekrytý Neumann okamžitě vyrovnal. Neuplynulo ani pět minut a po kombinační akci zakončoval Henzl – 2:1. Útočník FC Žďas byl při chuti a po pěkné souhře s Vitáskem zvyšoval na 3:1. Ve 37. minutě se znovu přihlásili o slovo hráči Koutů, před prázdnou brankou měl jednoduchou pozici opět Neumann. Po změně stran byla převaha domácího celku velká, v pojišťovací čtvrtou branku ji po několika předchozích neproměněných příležitostech zúročil dvanáct minut před koncem Růžička. Centr do vápna doputoval až na zadní tyč, kde hlavičkou pod břevno obránce Žďáru uzavřel skóre – 4:2.

Góly: 19. Janů, 24. a 28. Henzl, 78. Růžička – 20. a 37. Neumann. Rozhodčí: Dvořák, ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 3:2. Kouty: Stýblo - Navrkal, Hrůza, Růžička, Nestrojil - Vrzal (74. A. Dočekal), Roušar, Nováček (69. Havelka), Semrád - Neumann, Coufal.

Ostatní výsledky 11. kola: Radešínská Svratka - Nové Město B 1:5, Moravec - Dobronín 1:2.

1. Dobronín 10 7 1 2 26:16 22

2. Nové Město B 10 6 2 2 26:17 20

3. JEMNICKO 10 6 1 3 20:8 19

4. Počítky 10 6 0 4 27:24 18

5. BUDIŠOV-NÁRAMEČ 10 6 0 4 20:18 18

6. ŽELETAVA 10 5 1 4 35:26 16

7. Měřín 10 4 4 2 20:17 16

8. KOUTY 10 5 0 5 25:22 15